Açılış Organizasyonu Balon Süsleme ve Baskılı Balon Dağıtımı

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme

Açılış organizasyonu balon süsleme ve baskılı balon dağıtımı, Pidebypide’nin Türkiye’de ki birçok şubesinde ve Bursa İshakbey’in açılış organizasyonlarında İzmir Organizasyon şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerden biri oldu. 2004 yılından organizasyon alanında sektöre başlangıç yapan İzmir Organizasyon şirketimiz yıllardır pek çok organizasyona ev sahipliği yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Açılış organizasyonlarından avm etkinliklerine, doğum günü organizasyonlarından evlilik teklifi organizasyonuna tüm organizasyonlarınızda balon süsleme, baskılı balon dağıtımı ve daha birçok süsleme hizmeti sunmaktadır. İzmir başta olmak üzere, yakın çevresi, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına son model araçlarıyla ulaşan şirketimiz, profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Pidebypide’nin Çorum, Aydın, Edremit, Antalya, İstanbul, Bandırma ve farklı pek çok şehirde açılış organizasyonlarında İzmir Organizasyon şirketi olarak balon süslemelerini üstlendik.

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme ve Baskılı Balon Dağıtımı

Açılış organizasyonlarında İzmir Organizasyon şirketimiz balon süsleme, ses sistemi, bistro masa, çadır ve gölgelik temini gibi ekipman kiralama hizmetleri vermektedir. Karşılama hostesi, fotoğraf ve video çekimi, sunucu & Mc show gibi tüm detayları da İzmir Organizasyon şirketimizden talep edebilirsiniz.

Pidebypide ve Bursa İshakbey’in açılış organizasyonları için İzmir Organizasyon firmamıza ulaşan firma sorumlusuyla organizasyonun detayları üzerine bir süre görüşmelerimiz devam etti. Balon süslemelerinin yapılacağı şubeler kesinleştirildi ve firmanın kurumsal renklerini yansıtan tonlar belirlendi.

Aydın Açılış Organizasyonu Balon Süsleme

Açılış organizasyonu balon süsleme ve baskılı balon dağıtımı için Aydın’da gerçekleşecek balon süslemeyi gerçekleştirmek üzere İzmir Buca’da bulunan İzmir Organizasyon ofisimizden akşam saatlerinde hareket ettik ve alana ulaştık. Organizasyon alanına ulaştığımızda ise hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başladık. Kompresörün elektrik bağlantısını tamamlayarak eşit boylarda balonlarımızı şişirdik ve balon süsleme çeşidine uygun şekilde balonları birleştirdik. Hazırlamış olduğumuz balonları firmanın dışına sabitledik.

Baskılı balonlar için ilk olarak balonların logosu İzmir Organizasyon şirketimize gönderildi ve balonlar istenilen renklerde temin edilerek baskıya gönderildi. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerde hazırlanan çubuklu baskılı balonlar firmamıza ulaştıktan sonra şehir dışındaki şubelere teslimatı sağlandı.