Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu Hostes Kiralama

Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu düzenlerken kullandığımız ekipmanların tamamı kendimize ait, çalışanlar ise kendi ekibimizdir. Açılış organizasyonu alanında değişik fikirlere ve yeniliklere daima kapımız açıktır. Palyaçodan hostese, servis elemanından gölgeliğe, ses sisteminden balon süslemeye, baskılı balondan şişme dev maskotlara, gezici reklam anons arabasından lüks kokteyl organizasyonuna birçok alanda uygun fiyat garantisiyle açılış organizasyonlarınızı sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlı, kaliteli, tam zamanında ve beklentilerin ötesinde açılış organizasyonu için biz hazırız.

Eğlenceli, enerji dolu ve bir o kadar da ilgi çekici bir açılış organizasyonu planlamak isterseniz, palyaçolu açılış organizasyonlarımız tam size göredir. Palyaçolar, maskotlar, firmanızı temsil eden şişme maskotlar ile ilan dağıtımı yapılabilir. Aynı zamanda bu yetenekli animatör ekibimiz eğlenceli dans gösterileri gerçekleştirerek oradan geçen insanların ve davetlilerinizin ilgisini işletmenize çekebilirler.

Firmanızın logosunu taşıyan baskılı balonları müşterilerinize hediye edebilirler. Açılış organizasyonu sırasında bir müzik sistemi kurularak ilgi daha da canlı tutulabilir.

Mc sunucu hizmetimizden yararlaranak tüm gözleri açılış organizasyonunuza çekebilirsiniz.

Açılış organizasyolarının bir diğer çeşidi olan kokteylli bir açılış organizasyonu planlayabilirsiniz. Kurulacak olan show bar ile içecek servisini sağlayabilirsiniz. Prezentabl ve iyi giyimli servis elemanları ile içecek ve atıştırmalık ikramlarının servisi gerçekleştirilir. Davetlerileriniz bistro masaların etrafında sohbet edip, çalan soft bir müzik sohbetlerine eşlik eder.