Bodrum Tavuk Dünyası Balon Süsleme

Balon Süsleme

Bodrum Tavuk Dünyası balon süsleme, İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından gerçekleştirildi. 2004 yılından bugüne organizasyon, süsleme, animasyon ve daha birçok alanda hizmet veren İzmir Organizasyon firmamız, İzmir başta olmak üzere, yakın çevresi, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşmaktadır. Daha önce birçok kez açılış organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz Tavuk Dünyası firmasının bir kez daha açılış organizasyonu gerçekleştirmek üzere tedarikçi firma, İzmir Organizasyon firmamız ile irtibata geçti. Diğer çalışmalarımızdan da yola çıkarak organizasyon içerisinde yer vereceğimiz hizmetlerin bir kez daha üstünden geçerek neler yapılacağını detaylandırdık.

Bodrum Tavuk Dünyası balon süsleme ile açılış organizasyonunda dış mekanda yer vermek üzere zincir balon süsleme, papatya balon süslemeler yapacaktık. Animasyon ekibi ve karşılama hostesimiz de davetlileri karşılayarak ilan ve broşür dağıtımlarını gerçekleştirecekti.

Organizasyon gününden önce hazırlıklarımızı tamamladık ve ekibimizi belirledik. Organizasyon günü gelip çattığında ise ekibimizle İzmir Buca’da bulunan ofisimizden sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Bodrum’a doğru yola çıkmak üzere sözleştik.

Bodrum Tavuk Dünyası Balon Süsleme Hazırlıkları

Bodrum Tavuk Dünyası açılış organizasyonu için erken saatlerde ekibimizle buluşarak yola çıktık. Organizasyon alanına ulaştığımızda ise hiç vakit kaybetmeden hazırlıklarımıza başladık. Dış ve iç mekanda yer vereceğimiz balon süslemeler için kompresörümüzün elektrik bağlantısını tamamladık. Firmanın kurumsal renklerini yansıtan kırmızı ve siyah tonlardaki balonları kısa süren bir çalışmanın ardından eşit boyda şişirdik. Aynı boyda şişirdiğimiz balonları ilk olarak kapının girişinde zincir balon süslemesi olacak şekilde ikili olarak ve sonrasında da ikili balonları dörtlü olarak birleştirerek, renk uyumuna göre ipe bağladık. Çalışmalarımızın ardından tamamlanan zincir balon süsleme kapı girişinde yerini aldı.

Dört adet aynı boyda şişirilen kırmızı ve siyah balonların ortasına küçük bir adet balon sabitlenmesiyle oluşturulan papatya balonlarda iç ve dış mekanda yerini aldı.

Animasyon ekibimiz ve karşılama hostesimiz de balon süsleme hazırlıklarının ardından kostüm ve makyaj hazırlıklarını tamamladılar. Organizasyon saatine kısa bir süre kalan hazırlıklarımızı tamamlayarak yerlerimizi aldık.

Bodrum Açılış Organizasyonu

İzmir Organizasyon firması olarak Bodrum’da bir açılış organizasyonuna daha imza attık. Organizasyon mekanında yer verdiğimiz balon süslemeler alanda görsel bir zenginlik oluştururken, karşılama hostesimiz kapının girişinde ilan ve broşür dağıtımı yaparak müşterileri karşıladı.

Animasyon ekibimizde organizasyon alanına katılım sağlayan davetlileri karşılayarak onlara eğlenceli anlar yaşattı. Çocuklara yüz boyama ve sosis balon etkinlikleri düzenleyen animasyon ekibimiz organizasyon alanının ilgi odağı olmayı başardı. Bodrum Tavuk Dünyası balon süsleme ve açılış organizasyonu başarılı bir şekilde İzmir Organizasyon ekibimiz tarafından gerçekleştirildi. Hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.