Bornova Belediyesi Atatürk Kitaplığı Açılış Organizasyonu İzmir

Bornova Belediyesi Atatürk Kitaplığı açılış organizasyonu, İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından gerçekleştirildi. İzmir Organizasyon firması olarak, açılış organizasyonlarınızı, profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarımızın yanında, yaratıcı ve yenilikçi çözümlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. İzmir başta olmak üzere, yakın çevresi ve Türkiye’nin her bir noktasına ulaşarak organizasyonlarınızın planlama ve yönetim aşamalarını üstleniyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla, günden güne kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ederek sizlere ulaştırıyoruz. İşletmenizin açılışını yapmak ve sizlere daha kolay seçim sunmak için hazırladığımız açılış organizasyonu çeşitlerinden birini seçebileceğiniz gibi; ekipman, ajans, animasyon ekibi ve daha pek çok hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Bornova Belediyesi Atatürk Kitaplığı açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan tedarikçi firmayla yaptığımız görüşmeler sonrasında, yer vereceğimiz hizmetler için hazırlıklara başladık. Organizasyon günü gelip çattığında ise son model araçlarımızla yola çıkarak belirlenen lokasyona ulaştık. Bistro masa, catering ekipmanları, içecek barı, popcorn arabası, balon süsleme ve diğer hazırlıklarımız için işe koyulduk. İlk olarak rengarenk balon süslemeler tamamlandı. Kapı takı balon süsleme ve papatya balonlar keyifli bir hava yaratmıştı organizasyon alanında. Profesyonel ekibimizle birlikte alandaki hazırlıklarımızı tamamlayarak organizasyon saatini beklemeye başladık. Dakikalar sonrasında katılımcılar organizasyon alanını doldurmaya başlamıştı.

Servis elemanı ve garsonlarımız ikramlıkların dağıtımını bistro masaların üzerine şık bir sunumla gerçekleştirdi. Ses sisteminden ise organizasyon süresince müzik yayını yapıldı. Bornova Belediyesi Atatürk Kitaplığı açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon şirketimiz bir açılış organizasyonunda daha hizmet verdi. Açılış organizasyonu ve organizasyonlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için;

Ana Sayfa

Ana Sayfa

sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0232 421 50 00

Başa dön tuşu
Kapalı