Bornova Konfor Mobilya Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu İzmir

Bornova Konfor Mobilya açılış organizasyonu gösterişli bir törenle İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından gerçekleştirildi. Açılış organizasyonu çeşitleriyle İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veren firmamız hedef kitlenize yönelik çalışmalarla dikkat çeken organizasyonlar düzenlemektedir. Bornova Konfor Mobilya açılış organizasyonu için firmamıza ulaşan yetkiliyle organizasyon için detaylar üzerine görüşmelerimiz bir süre devam etti. Katılımcılara yönelik sunacağımız hizmetleri belirledik. Dış mekanda boydan boya yer vereceğimiz balon süslemeler, kokteyl ikramları, bistro masa, bando ekibi, çadır ve gölgelik ve daha birçok detayı kararlaştırdık. Organizasyon tarihine kadar hazırlıklarımıza başladık. İzmir Organizasyon ekibimizi bekleyen yoğun bir gün vardı. Bornova’da gerçekleşecek organizasyon için tarih yaklaştığında ekipmanlarımızı hazırladık. A’dan Z’ye organizasyona dair tüm ekipmanları son model araçlarımıza yükledik ve organizasyonda görevlendireceğimiz personeli belirledik. Organizasyon günü gelip çattığında ise İzmir Buca’da bulunan ofisimizden Bornova’ya doğru yola çıktık. Belirlenen lokasyona ulaştığımızda vakit kaybetmeden hazırlıklarımıza başladık.

Bornova Konfor Mobilya Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Bornova Konfor Mobilya açılış organizasyonu için belirlenen lokasyona ulaştığımızda kalabalık bir ekiple çalışmalarımıza başladık. İlk olarak iç ve dış cephede yer vereceğimiz balon süslemeleri için işe koyulduk. Beyaz renkteki balonları aynı boyda şişirerek birleştirdik ve ardından zincir balon süsleme tekniğiyle balonları bir araya getirdik. Uzun süren bu işlemin ardından balonlarımızı organizasyon alanında belirlediğimiz noktalara sabitledik. Bir yandan da mutfak bölümünde kokteyl ikramlarının hazırlıklarına başlamıştık. Servis elemanı ve garsonlarımız ile birlikte yer vereceğimiz ikramları şık bir sunumla catering ekipmanlarına yerleştirdik.

Bistro masalarımızı beyaz streç örtüyle hazırlayarak davetlileri olumsuz hava koşullarından korumak için çadırların kurulumunu da tamamladık. Ses sistemi ve konuşma kürsüsünü kapının giriş bölümüne yerleştirdik. Mikrofon ve ses kontrollerini tamamladık. Son olarak farklı tonlarda metalik renkteki helyum gazlı uçan balonları kapının giriş bölümüne rafyalarla bağladık.

Bornova Açılış Organizasyonu

İç mekanda müzik yayınını gerçekleştirecek olan dj için ekipmanların hazırlıklarını bitirdik. Organizasyon saati yaklaşmışken ekibimiz alan içerisindeki son kontrollerini gerçekleştirmiş ve yerlerini almaya başlamıştı. Servis elemanları ve garsonlarımız bistro masaların üzerine ikramların sunumunu yaparken, hosteslerimiz ve bando ekibimizde şarkılar eşliğinde davetlileri karşıladı.

Bornova Konfor Mobilya açılış organizasyonu davetlilerin katılımı tamamlamasıyla birlikte başlamıştı. Sunucumuz açılış konuşmasını yaptıktan sonra protokol davetlilerini konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet etti. Kurdele kesme töreninin ardından mağazayı ziyaret eden katılımcılara garsonlarımız ikramların sunumlarını gerçekleştirmeye devam etti. Bornova Konfor Mobilya açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon şirketimiz İzmir’de ses getiren bir açılış organizasyonuna imza attı. Açılış organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak için ana sayfamızın iletişim bölümündeki irtibat bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.