Çetmen Soma Açılış Organizasyonu

Kurumsal Firma Açılış Organizasyonu

Çetmen Soma açılış organizasyonu, İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından farklı ve dikkat çekici etkinliklerle gerçekleştirildi. Açılış organizasyonu ve organizasyon alanında 15 yılı aşkın süredir hizmet veren İzmir Organizasyon şirketimiz hedef kitlenize yönelik hazırlıklar yaparak çözüm odaklı çalışmaktadır. Kokteylli açılış organizasyonu, palyaçolu animasyonlu açılış organizasyonu, protokol katılımlı açılış organizasyonu ve açılış organizasyonu çeşitleriyle İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşıyoruz.

Çetmen Soma açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan yetkili ile görüşmelerimize devam ederken organizasyonda yer vereceğimiz hizmetler üzerine planlamalarımızı yaptık. Balon süsleme, show bar kurulumu, kokteyl masası ve kokteyl ikramları bando ekibi, karşılama hostesi ve daha birçok hizmete yer verecektik. Soma’da gerçekleşecek organizasyon için İzmir Organizasyon ekibi olarak çalışmalarımıza başladık.

Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü gelip çattığında tüm ekipmanlarımızı son model aracımıza yükleyerek, İzmir Buca’da bulunan İzmir Organizasyon ofisimizden Soma’ya doğru yola çıktık. Alana ulaştığımızda vakit kaybetmeden hazırlıklara koyulduk. Ekibimizi bekleyen yoğun bir çalışmanın startını vermiştik. Çetmen mağazasına yaptığımız renkli balon süslemeleri mağazanın dış mekanına uygun ölçülerde hazırlayarak sabitledik. Lacivert, siyah, kırmızı ve beyaz renklerde bistro masaları, ses sistemini ve teknik hazırlıklarımızı tamamladık. Organizasyon başlamadan kısa bir süre önce ikramlıklarımızın hazırlıklarına başlamıştık bu defa.

Soma’da Gösterişli Açılış Organizasyonu

İzmir Organizasyon şirketimiz açılış organizasyonu için tüm hazırlıkları tamamladı ve organizasyon başlangıç saati de gelmişti. Karşılama hosteslerimiz girişte misafirleri karşılarken, bando ekibimiz şarkılarla mağazanın açılışına ses getirdi. Mağazayı ziyaret eden katılımcılar için kokteyl ikramlarının sunumu servis elemanı ve garsonlarımız tarafından gerçekleştirildi.

İzmir Organizasyon şirketimiz Çetmen Soma açılış organizasyonu ile ses getiren bir organizasyona imza attı. Bu anlar fotoğraf ve video çekimleriyle anbean kaydedildi. Soma’da gerçekleştirdiğimiz açılış organizasyonu ile bir organizasyonu daha başarıyla tamamladık. Açılış organizasyonu ve diğer hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.