Ceylin 6. Yaş Doğum Günü Partisi Organizasyonu

Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Ceylin 6. yaş doğum günü partisi organizasyonu ile İzmir Organizasyon şirketimiz unutulmayacak bir organizasyona imza attı. Doğum günü organizasyonu 7’den 70’e tüm yaş grupları için hazırladığımız parti organizasyonlarıdır. Çocuk doğum günü organizasyonu, yetişkin doğum günü organizasyonu, temalı doğum günü partisi organizasyonları ve organizasyonlarınız için İzmir Organizasyon şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ceylin’in 6. yaş doğum günü organizasyonuyla da İzmir’de eğlenceli ve hafızalarda iz bırakacak bir organizasyon gerçekleştirdik.

İzmir Organizasyon firmamıza ulaşan Ceylin’in ailesi ile açık alanda gerçekleşecek organizasyon için detayları belirledik. Yetişkinlerin ve çocukların vakit geçireceği masa, sandalye ve hava koşullarına karşı koruma sağlayacak çadır ve gölgelikler, çocuklar için eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak şişme oyuncaklar, panayır oyunları, survivor parkuru ve daha birçok hizmet üzerine netlik kazandırdık. Organizasyonun tüm ayrıntılarını belirledikten sonra ise heyecanla organizasyon gününü beklemeye koyulduk.

Doğum Günü Organizasyonu Hazırlıkları

Ceylin’in doğduğu gün gelip çattığında İzmir Organizasyon ekibi olarak ekipmanlarımızı hazırlayarak belirlenen lokasyona doğru yola çıktık. Alana ulaştığımızda vakit kaybetmeden hazırlıklara başladık. Davetlileri olumsuz hava koşullarından koruyacak çadır ve gölgelikler ilk olarak yerini aldı. Yetişkinlerin ve çocukların vakit geçireceği masa ve sandalyeler çadırların iç bölümünde hazırlandı. Çocuklar için şişme zıpzıp, survivor oyun parkuru ve panayır oyunları en uygun noktada yerini aldı. İçecek barı ve papatya balon süslemeler tamamlandı. Hummalı bir çalışmanın ardından tüm hazırlıklar bitmişti.

Yarışmalar ve Oyunlarla Doğum Günü Organizasyonu

Ceylin’in doğum günü partisi organizasyonuna davetlilerin gelmesiyle birlikte İzmir Organizasyon ekibimiz için de bir kez daha start verilmişti.  Sivil oyun abisi ve oyun ablası eşliğinde düzenlenen yarışmalarda çocuklar eğlenceli dakikalar yaşadı.

Ceylin’in doğum günü partisi organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimiz kalabalık bir ekiple hizmet verdi. Bu anlar fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştirildi. İzmir Organizasyon şirketi olarak bizlerde Ceylin’e sağlıklı ve mutlu bir yaş diliyoruz.