Çillibom Çocuk Giyim Mağazası Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyon İzmir

Çillibom çocuk giyim mağazası açılış organizasyonu, İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından eğlenceli bir animasyon ekibiyle gerçekleştirildi. Açılış organizasyonu ve organizasyon sektöründe 2004 yılından bugüne hizmet veren şirketimiz İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin tüm noktalarına ulaşmaktadır. Çocuk giyim mağazası Çillibom’un açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan firma yetkilisiyle daha önceki çalışmalarımızdan da yola çıkarak yer verebileceğimiz hizmetler hakkında görüşmelerimize devam ettik. İzmir’de ses getiren bir açılış organizasyonu gerçekleştirmeyi planladık. Organizasyon detaylarını oluşturduktan sonra çalışmalarımıza başladık.

Çillibom Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon tarihi gelip çattığında alanda yer vereceğimiz tüm ekipmanları hazırlayarak erken saatlerde yola koyulduk. Mağazaya ulaştığımızda teknik hazırlıklarımızı tamamlamak üzere işe başladık. Balon süsleme, ses sistemi kurulumu, bistro masa ve diğer teknik hazırlıklarımız tamamlanmıştı. Organizasyon başlamadan önce animasyon ekibimiz kostüm ve makyaj hazırlıklarını bitirdi. Davetlileri karşılamak üzere yerlerimizi almıştık.

Ses Getiren Açılış Organizasyonu

Çillibom çocuk giyim mağazası açılış organizasyonu katılımcıların alana gelmesiyle birlikte başlamıştı. Ses sisteminde açılışa uygun şarkılarla birlikte müzik yayını yapılırken, palyaço, maskot ve tahta bacak gösterileri ile dikkat mağazanın üzerine çekildi. Kırmızı ve beyaz renklerde hazırlanan balonlar dış mekanda hazırlanmıştı. Sunucumuzun anonslarıyla açılış organizasyonu ve kampanyalardan katılımcılar gün boyunca haberdar olu. Organizasyon süresince devam eden etkinliklerle mağaza ziyaretçi akınına uğradı ve İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından ses getiren bir açılış organizasyonu düzenlendi. Açılış organizasyonu ve organizasyon hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir