Defne 10 Yaş Survivor Benzeri Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Survivor temalı doğum günü partisi organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız Beril’in doğum günü organizasyonu için eğlenceli, rekabet dolu ve unutulmayacak bir güne imza attı. Doğum günü organizasyonu, çocuk ve yetişkin doğum günü organizasyonu, temalı doğum günü organizasyonu ve organizasyon alanında uzun yıllardır hizmet veren İzmir Organizasyon kaliteli ekipmanları ve profesyonel ekibiyle birlikte yanı başınızda. Doğum günü çocuğumuz Beril’in ailesi, İzmir Organizasyon firmamızı internet sitemiz ve Youtube kanalımızı uzun araştırmalar sonucunda aramaya karar vermiş. Bugüne kadar yapmış olduğumuz doğum günü organizasyonları hakkında sitemiz üzerinden fikir edinen aileyle, yeni yaşını kutlayacak Beril için neler yapılabileceğini belirlemek için görüşmeye başladık. Hiperaktif bir çocukluk dönemi geçiren Beril’in neleri sevdiğini ve neler yapmaktan zevk aldığını görüşmelerimiz doğrultusunda öğrenmeye başladık. Son dönemin popüler oyunu olan Survivor yarışmasını çok sevdiğini söyleyince temalı Survivor temalı doğum günü partisi organizasyonu hakkında görüşmelerimize devam ettik. Detaylı olarak survivor oyun parkuruna yönelik verdiğimiz hizmetleri anlattık kendilerine.

Doğum günü kızımız Beril için muhteşem bir organizasyon planlıyorduk. Her şey kusursuz olmalıydı. Beril’in doğum günü arkadaşlarının katılımıyla oldukça kalabalık olacaktı. Organizasyon tarihi belirliydi. Saati de doğum günü kızımızın ailesi ile belirledik.

Survivor Temalı Doğum Günü Partisi Organizasyonu Hazırlıkları

Belirlediğimiz lokasyona, Beril’in survivor temalı doğum günü partisi organizasyonu için götüreceğimiz ekipmanları da günler öncesinden hazırladık ve araçlarımıza yükledik. Organizasyon günü geldiğinde ise profesyonel bir ekip ile ofisimizden ayrılarak kalabalık bir ekiple yolculuğa başladık. Organizasyon alanına ulaştığımızda survivor oyun parkurunun kurulumu için ilk olarak ekipmanlarımızı araçlardan indirdik. Dış mekanda, survivor temalı doğum günü partisi organizasyonu için hazırlıklara başladık. Enerjik ve coşkulu bir ekiple hazırlıklarımızı tamamladığımızda ise organizasyon saatinin başlamasına kısa bir süre kalmıştı. Son kontrollerimizi yaptıktan sonra ekibimiz eğlenceli bir güne başlamak için sabırsızlıkla bekliyordu.

Beril’in Doğum Günü Organizasyonunda Heyecanlı Anlar

Beril’in arkadaşları organizasyon alanına yavaş yavaş belirlediğimiz saatte gelmeye başladı. Davetliler katılımı tamamladığındaysa çok beklemeden İzmir Organizasyon ekibimiz tarafından takımlar oluşturuldu. Sivil animatörümüzün destekleri ve profesyonel sunucumuzun anonsları eşliğinde yarışmalar düzenlendi. Çocuklar survivor temalı doğum günü partisi organizasyonu süresince eğlenceli anlar yaşadı. Çocuklar bir süre oyun oynayıp, havuzda vakit geçirdikten sonra Beril’in doğum günü pastası geldi. Dilek tutarak ailesi ve arkadaşları ile bol bol fotoğraf çektiren Beril oldukça mutlu gözüküyordu.

Beril’in survivor temalı doğum günü partisi organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamızda unutulmayacak bir gün yaşattı ve bu anları fotoğraf, video çekimleriyle ölümsüzleştirdi. Doğum günü organizasyonu ve temalı parti organizasyonları hakkında detaylı bilgi almak için dogumgunuorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.