Deniz Fenerinde Evlilik Teklifi Organizasyonu Foça

Deniz fenerinde evlilik teklifi organizasyonu Foça’da gerçekleştirdiğimiz masal gibi organizasyonlardan bir tanesi olmayı başardı. Foça gibi küçük bir sahil şeridi kasabası olmasına rağmen, kendine özge birçok güzellikleri barındırır. Bunların en başında ise deniz feneri gelir. Uçsuz bucaksız maviliklerin karşısında, tek başına dimdik duran, dalgalara göğüs geren, meltemleri kucaklayan, poyrazları saçlarında hisseden, denizcilere rehberlik eden bu güzel deniz feneri, insanoğlunun bu güne kadar yapmış olduğu en güzel yapıların başında geliyor. Tam da bu noktada İzmir Organizasyon olarak Foça deniz fenerinde sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmeye karar verdik.

İnternet sitemiz üzerinden iletişim numaralarımızı bulan ve organizasyon sorumlumuza ulaşan Gökhan Bey, kız arkadaşı Gamze Nur Hanım ile uzun soluklu ilişkisini evlilik yolunda taçlandırmak istediğine karar vermişti. Evlilik teklifini farklı ve canlı kılmak adına neler yapabileceğimiz üzerine bir süre konuşmalarımıza devam ettik. Organizasyonlarımızdan bahsederek, video kliplerimizi ilettik Gökhan Beye. Vintage dekor ile evlilik teklifi organizasyonu paketimizi oldukça beğendiğini söyleyen Gökhan Bey ile organizasyonun detaylarını kararlaştırdıktan sonra, İzmir Organizasyon ekibi olarak hazırlıklarımıza başladık.

Günler hızla geçti ve organizasyonun düzenleneceği gün gelip çattı. Foça deniz fenerine doğru organizasyondan yaklaşık 4 saat önce yola çıktık. Organizasyon içerisinde yer vereceğimiz tüm malzemeler hazırlanmış ve aracımızdaki yerini almıştı. Belirlenen lokasyona ulaştığımızda ise hemen ekipmanlarımızı indirerek işe koyulduk. Koltuk dekorumuz ve alanda kullanacağımız malzemelerimiz bir bir en ince ayrıntısıyla yer buldu. Son kontrollerimizi tamamladıktan sonra bizlerde İzmir Organizasyon ekibi olarak çiftimizi beklemeye başladık.

Gökhan Bey, Gamze Nur Hanım’ı bir arkadaşının doğum günü kutlamasına götüreceğini söyleyip onun şık giyinmesini sağlayacaktı. Araçla bize doğru yola çıkarmıştı.

Ekip arkadaşlarımız dakika dakika Gökhan Bey ile iletişimdeydi. Kısa bir süre sonra belirlenen konuma gelen Gamze Nur hanım ve Gökhan Bey oldukça mutlu görünüyordu.

Tam bu esnada görevli arkadaşımız elindeki balonları kendisine takdim ettiğinde, sürprizin onun için yapıldığını fark etmesi oldukça uzun sürmedi. Gri ve kırmızı kalp balonları kendisine verdiğimizde şaşkınlıkla göz yaşlarına boğuldu.

Gamze Nur Hanım, Gökhan Bey’e uzun uzun sarıldı ve defalarca teşekkür etti. Bu arada drone çekimi yapan arkadaşımız harika kareler yakaladı.

Ardından genç çiftimiz hasır halıda el ele yürüyerek Retro tarzında hazırlanan dekora doğru ilerledi. Gamze Nur hanım, hasır halı etrafındaki deniz fenerleri, yer volkanları ve şaşkınlığını gizleyemedi.

Tam şehpanın önüne geldiklerinde Gökhan Bey Gamze Nur Hanım’a dönüp, uzun süredir beklediği soruyu sordu; “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” Gamze Nur Hanım inanılmaz duygu yüklü bir şekilde ve var gücüyle “EVET” dedi. Genç çiftimiz hayatlarının bu büyük kararını soğutulmuş şampanyalarını patlatarak kutladı ve şampanyalarını yudumlarken vintage dekorun arkasındaki yer volkanlarının ışığında mutluluğun keyfini çıkardılar.

Gün batımı ve takaların geçişi bu romantik ve harikulade ortama ayrı bir hava katıyordu. Ardından bitmek bilmeyen sürprizlerimiz işbirliği yapan arkadaşlarının gelmesi ile devam etti.

Genç çiftimizi koltuk dekorunun önüne davet edip slow bir müzikle dansa davet ettik ve bu müzik esnasında deniz fenerinin önünde keyifli dakikalar başladı. Bu arada akrabaları ve arkadaşları Gamze Nur hanım ve Gökhan beyin bu inanılmaz gününe eşlik etti.

Genç çiftimizin aşk dolu evlenme teklifi organizasyonunu başından beri kayıt eden kameramanımız ve fotoğrafçımız, genç çiftimiz masalarında baş başa iken de ara ara görüntü alarak, çiftimize teslim edecekleri video klip için güzel doneler topladılar. Biz de İzmir Organizasyon ekibi adına, genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için;

http://www.evlilikteklifiorganizasyonu.com

Anasayfa

Ana Sayfa

sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0232 421 50 00

Başa dön tuşu
Kapalı