Doğum Günü Organizasyonu

İzmir Doğum Günü Organizasyonu

İzmir ve çevresinde doğum günü organizasyonu konusunda çocuk masa sandalyesinden baloncuk makinesine, çataldan pinyataya, palyaçodan şişme oyun parkuruna, uçan balondan ses sistemine, fotoğrafçısından müzik arşivine ne gerekiyorsa kendi bünyesinde bulunan ve önemli referanslara sahip en iyi firmasıyız. Yaş gruplarına uygun tecrübeli animatörlerimiz ve gerekli ekipmanlarla farklı konseptlerde doğum günü organizasyonları hazırlıyoruz.

Son zamanlarda oldukça revaçta olan konseptli doğum günü organizasyonları için de gerekli ekipman, süsleme ve dekorlarımız ayrıca çok çeşitli kostümlerimiz bulunmaktadır. Belirlediğiniz konseptler için organizasyon alanına hayal ettiğiniz hale getiriyor ve sonsuz eğlence garantisi veriyoruz. Doğum günü hatıra pankartları,  sweet table köşesi ve gün boyu çocuklarınızla ilgilenecek animatör, kostümlü karakterler, eğlenceli palyaçolar kocaman ekibimizden sadece birkaçı.

Tamamen kendi imkanlarımız ile ürettiğimiz survivor parkurlarımız çok sevildi ve rağbet gördü. Survivor parkurları ile çocuklarınız eğlenceye doyacak. Eğlenceli müzikler ve unutulmaz hatıralar ile hayalini kurduğu doğum günü organizasyonunu yaşayacak.