Dora’nın Halloween Temalı Parti Organizasyonu

Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Dora’nın halloween temalı parti organizasyonu, muhteşem etkinlikler ve eğlenceli bir konseptle İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından gerçekleştirildi. 15 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe hizmet veren İzmir Organizasyon firmamız İzmir başta olmak üzere, Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşmaktadır. Doğum günü organizasyonu, temalı parti organizasyonu, yetişkin doğum günü organizasyonu ve organizasyon sektöründe bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan firmamız unutulmayacak anlara imza atmaktadır. Dora’nın Halloween temalı parti organizasyonu da ailenin bizlere ulaşmasıyla başladı. Organizasyon için görüşmelerimizi gerçekleştirirken ilk olarak konsepti belirledik ve hemen sonrasında ise detayları oluşturmaya başladık.

Dora’nın doğum günü organizasyonu için ikramlıkların ve konsepte uygun süslemelerin yer alacağı bir sweet table hazırlamayı planladık. Masanın yanlarında uçan balonlar yer alacaktı. Kapının girişi itibariyle konsepte uygun süslemeler, çocukların vakit geçireceği survivor oyun parkuru ve bahçe bölümünde BBQ ve mangal ikramları yer alacaktı.

Doğum Günü Organizasyonu Hazırlıkları

Dora’nın doğum günü tarihi gelip çattığında İzmir Organizasyon ekibi olarak hazırlıklarımızı tamamlayarak yola çıktık. Organizasyon alanına ulaştığımızda survivor oyun parkurunu giriş bölümünde hazırladık ilk olarak. Hemen yanına ise oyun anında beklemek üzere minderlerimizi yerleştirdik. Ses sistemini ve alan içerisindeki süslemeleri hazırlarken bir yandan da bahçe bölümünde çadırla kapattığımız BBQ ve mangal ikramlarının yer aldığı özel bir alan oluşturduk. Hazırlıklarımızı tamamlamış ve davetlilerin gelmesini beklemeye başlamıştık. Dora’nın halloween temalı parti organizasyonu için makyaj ve kostüm hazırlıklarını tamamlayan animatörlerimiz de yerlerini almıştı.

Yarışmalarla Eğlenceli Doğum Günü Organizasyonu

Davetlilerin katılım sağlamaya başlamasıyla birlikte İzmir Organizasyon şirketimiz de bir kez daha çalışmalarına başlamıştı. Çocuklara survivor parkurunda eşlik eden animatörlerimiz onlara unutulmayacak anlar yaşattı. Halloween konseptine uygun makyajlar yarışmalar ve danslarla keyifli bir günün kapılarını araladık. Karaoke sistemiyle şarkılar söyleyen ve doyasıya eğlenen Dora ve arkadaşları, fotoğraf ve video çekimleriyle anbean görüntülendi. Elde edilen kamera görüntüleri ile montajlanan video klip kendilerine teslim edildi. Bizlerde İzmir Organizasyon firması olarak Dora’ya mutlu yıllar diliyoruz. Doğum günü organizasyonu ve organizasyonlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.