Evlilik Teklifi Organizasyonu Restoran Süsleme

Evlilik Teklifi Organizasyonu İzmir

Evlilik teklifi organizasyonu restoran süsleme, İzmir Organizasyon firması olarak verdiğimiz hizmetlerden biridir. 15 yılı aşkın organizasyon tecrübesi ve bugüne kadar yapmış olduğu sayısız evlilik teklifi organizasyonu ile birçok çiftin aşkına şahitlik eden firmamız İzmir başta olmak üzere, yakın çevresi, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşmaktadır. Kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, sinemada evlilik teklifi organizasyonu, restoranda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu ve daha birçok evlilik teklifi organizasyonu paketi ve kişiye özel hazırlanmış evlilik teklifi organizasyonu paketlerimizle hizmetinizdeyiz.

Evlilik teklifi organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan Mustafa Bey ile görüşmelerimize bir süre boyunca devam ettik. Neler yapabileceğimizi ve konseptlerimizi detaylandırdık. Kış aylarındaydık ve Mustafa Bey ile yaptığımız görüşmeler sonrasında restoranda evlilik teklifi organizasyonunda karar kıldık. İzmir Organizasyon ekibimiz, bir çifti daha mutlu etmek için çalışmalara başlamıştı.

Restoranda Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü gelip çattığında İzmir Organizasyon ekibimiz belirlenen lokasyona doğru erken saatlerde yola çıktı. Restorana ulaştığımızda vakit kaybetmeden Serap Hanım ve Mustafa Bey için hazırlıklara başladık. Çiftimizin baş başa vakit geçireceği masa özenle hazırlandı. Uçan balonlar, denizci fenerleri, straforlar ve gül yapraklarıyla çiftimiz için özel bir alan yaratıldı. Ekibimizle birlikte hazırlıklarımızı tamamlayarak çiftimizi beklemeye başladık.

Romantik Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi organizasyonu restoran süsleme hazırlıklarımız bitmişti. Kısa bir süre sonra Serap Hanım ve Mustafa Bey kendileri için hazırladığımız restorana geldi. Serap Hanım kendisi için hazırlanan bu muhteşem atmosferi gördüğünde duygusal anlar yaşadı.

Mustafa Bey, Serap Hanımın elinden tutarak ‘Bir ömür benimle yaşar mısın’ diye sordu. İçten bir evet cevabının ardından sıkı sıkı sarılan çiftimiz bu anları fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştirdi. Bizlerde İzmir Organizasyon firması olarak Serap ve Mustafa çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.