İzmir Organizasyon – Balon Süsleme – Hakkımızda

Profesyonel olarak yaklaşık 5 yıldır Animasyon, Organizasyon & Balon Süsleme alanında hizmet veren firmamız, İzmir ve Türkiye genelinde birçok faaliyete imzasını atmıştır. Organizasyonun ciddi bir iş olduğunun farkına varamayan firmalar zamanla yok olurken, firmamız her geçen yıl başarıyla ve titizlikle alnında en yukarılara doğru ilerliyor… Part-time ve full time olarak ayrılan ve toplamda 40 kişiyi bulan dinamik ve yaratıcı kadromuz ile her zaman daha büyük projelere imza atmayı hedefliyoruz. Kadromuzda eğitim ve saygı ön planda olup çalışanlarımız en az lise mezunudur. Bizim için işin büyüğü küçüğü olmaz… Yaptığımız işi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız, bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir. Birlikte fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun biz hizmetinizdeyiz.

 

İzmir Organizasyon Kalite Politikası

 • Sürekli gelişme felsefesi doğrultusunda yüksek standartlarda organizasyon   hizmeti sunmak.
 • Çalışanlarımızın, müşterilerimizin memnuniyetini ve yaşam kalitesini en   yüksek düzeye çıkarmak.
 • Ülkemizde sunulan organizasyon hizmetleri alanında lider ve yenilikçi   olmak.

İzmir Organizasyon Farkları

 • Müşteri Memnuniyeti Ön Plandadır…
 • Çalışanlarımızın Hepsi Üniversite Öğrencisi yada   Mezunudur…
 • Çalışanlarımız Yaptıkları İşte oldukça Tecrübelidirler…
 • 7/24 Bize Ulaşabilir Aklınızdaki Sorulara Cevap   Alabilirsiniz…
 • Yaptığımız İşlerde Geleceğe Yatırım Yaparız…
 • Kalitemize Göre Fiyatlarımız Oldukça Ekonomiktir…
 • İzmir Organizasyon Alanında En İyisi Olmayı Hedefler &   Rekabeti Sever.
 • İzmir Organizasyon Markadır.

7/24 Ulaşılabilirlik

İzmir Organizasyon ulaşılabilir olmak için internet, telefon, faks, cep   telefonu, msn, mail ve sms gibi iletişim yollarından hepsini profesyonelce ve   bir arada kullanır ve bu iletişim kanalları tarafımıza 7/24 ulaşabilmenizi   sağlar. Biz biliyoruz ki doğum günü organize eden müşterimizin bazıları o gece   uykusuz kalır ya şu olursa ya bu olursa seklinde sorular içinde stresten   boğulurlar İzmir Organizasyon’la rahatça 7/24 iletişime geçebilirler ve almış   oldukları hizmetle ilgili olsun olmasın yardım alabilirler, streslerini   azaltabilirsek ne mutlu bizlere…

%100 Memnuniyet Garantisi

İzmir Organizasyon %100 memnuniyet garantisiyle müşterilerine hizmet   sağlar. Organizasyon sektöründe böyle bir sistemin mümkün olması zor gibi   görünse de İzmir Organizasyon birçok hizmeti kendi ekibi ve ekipmanıyla sağlar   hal böyle olunca da bu garanti tarafımızdan sağlanır.

Markalarımız

İzmir Organizasyon, Organizasyon İzmir, Balonsusleme.com.tr, İzmir Ajans, e-palyaco.com, İzmir Reklam saymış olduğumuz markalar ve bunlara ait web siteleri Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli veya tescil aşamasında olup Uğur Candan yönetiminde İşletilmektedir.

“Ya İlk Ya En” Prensibi

İlk bakışya yabancı bir terim gibi algılansa da bizim için olağan bir   terimdir. İzmir Organizasyon ve Kadrosu sektöründe ilkleri hedefler yada hizmet   verdiği alanda eniyisi olmak için çaba gösterir. Biz kendi aramızda “ya   yaptığımız işlerle ilk olmalıyız yada başka firmaların da olduğu bir alanda   hizmet veriyorsak en iyisi & en büyüğü olmalıyız…” şeklinde   açıklıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir