Hilton Uçan Balon Süsleme

Uçan Balon Süsleme

Hilton uçan balon süsleme ve uçan balon servisi ile İzmir Organizasyon şirketimiz, rengarenk uçan balonlarla organizasyon mekanına görsel bir zenginlik kattı. 2004 yılından bugüne organizasyon, animasyon, süsleme, ajans ve daha birçok alanda hizmet veren İzmir Organizasyon firmamız İzmir, yakın çevresi, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşmaktadır. Yıllardır sektörde hizmet veren şirketimiz, profesyonel ve tecrübeli ekibi, kaliteli ekipmanları ve son model araçlarıyla 7/24 hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyeti ilkesini ve kusursuz organizasyonları ilke edinmiş olan İzmir Organizasyon, uçan balon süsleme, zincir balon süsleme, kapı takı balon süsleme, bayrak süsleme, rafya ve tela süsleme ve süsleme hizmetleri vermektedir.

Hilton uçan balon süsleme için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan İpek Hanım ile vereceğimiz hizmet üzerine kısa bir görüşme gerçekleştirdik. Gerçekleşecek organizasyon için firmamızdan uçan balon buketi talep eden İpek Hanım’dan organizasyonun detaylarını öğrendik. Pembe, sarı, mavi, beyaz, turuncu gibi karışık renklerde uçan balon buketi belirlenen tarihte ve saatte organizasyon alanına iki demet halinde teslim edilecekti. İşin ayrıntılarını konuştuktan sonra organizasyon tarihini beklemeye başladık.

Rengarenk Uçan Balon Süsleme

Organizasyon tarihi gelip çattığında sabahın ilk ışıklarıyla birlikte İzmir Buca’da bulunan İzmir Organizasyon ofisimizin hemen yanı başındaki depoya gelerek burada helyum gazıyla dolduracağımız uçan balonların hazırlıklarına başladık.

Rengarenk balonları helyum gazıyla doldurarak rafya ile bağladık. İstenen sayıda uçan balonu iki demet şeklinde hazırlayarak aracımıza yerleştirdik. Organizasyon alanının gerçekleşeceği Hilton’a doğru yola çıktık. Kısa bir yolculuğun ardından organizasyon mekanına ulaştık. Uçan balonları salonda gerçekleşecek organizasyon noktasına sabitleyerek teslimatını gerçekleştirdik.

İzmir Organizasyon Balon Süsleme ve Uçan Balon Servisi

İzmir Organizasyon şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel ekibimizle balon süsleme hizmeti veriyoruz. Organizasyon alanlarına görsel bir şölen katacak balonlarla istediğiniz renkte, sayıda, uzunlukta ve şehirde süslemeleri tamamlıyoruz.

Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, piknik organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, avm etkinlikleri, festival ve şenlik organizasyonu ve diğer tüm organizasyonlarınızda organizasyon konseptine ve isteklerinize göre balon süsleme yapıyoruz.

Zincir balon süsleme, dikme balon süsleme, papatya balon süsleme, kapı takı balon süsleme gibi balonlar açılış organizasyonlarında İzmir Organizasyon şirketimizden sık sık talep edilmektedir. Uçan balonlar ise doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, temalı parti organizasyonu gibi organizasyonlarda istenilen sayıda ve renkte İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından adreslerinize teslim edilmektedir. İzmir Organizasyon şirketimize ulaşarak balon süsleme ve uçan balon buketi hakkında bilgi alabilirsiniz.