İzmir Doğum Günü Organizasyonu

İzmir Doğum günü organizasyonu ile İzmir Organizasyon şirketimiz eğlenceli bir doğum günü partisi düzenledi. Doğum günü organizasyonu, temalı parti organizasyonları, kiralama, animasyon ve organizasyon hizmetlerimiz için http://www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni bir yaş alacak olan İsra için gerçekleştirdiğimiz doğum günü organizasyonunda ilk olarak yer vereceğimiz hizmetleri detaylandırdık. Organizasyona farklı yaş gruplarından bir çok davetli gelecekti ve bizde İzmir Organizasyon ekibi olarak sihirbaz gösterisi, palyaço, şişme oyun parkurları, şekerleme masası kurulumu,pamuk şeker ve popcorn arabası gibi hizmetlere yer vermeyi planladık.

Organizasyon gününden önce yer vereceğimiz malzemeleri, araçlarımıza yerleştirdik. Organizasyon günü geldiğinde ise belirlenen lokasyona doğru yola çıkarak, alana ulaştığımızda hazırlıklarımıza başladık. Davetlileri olumsuz hava koşullarından korumak için çadırların kurulumunu tamamladık. Ses sistemi ve şişme oyun parkurlarının elektrik bağlantılarını gerçekleştirerek hazır hale getirdik.

Organizasyon alanında uzun bir çalışmanın sonrasında ekibimizle birlikte yerlerimizi aldık. Katılımcıların gelmesiyle birlikte organizasyon alanında eğlenceli anlar yaşandı. Şişme kaydırak ve zıp zıp oyun parkurlarında çocuklar günün tadını çıkarırken, animasyon ekibimizin neşesi ve enerjisiyle de unutulmayacak anlar yaşandı. Organizasyon ve diğer hizmetlerimiz için aşağıda bulunan iletişim numaramızdan İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0232 421 50 00

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı