İzmir Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Yatta evlilik teklifi organizasyonu romantik ve şaşırtıcı evlilik teklifi organizasyonu paketlerinden birisidir. İzmir Organizasyon, evlilik teklifi organizasyonu alanında yıllardır hizmet vermekte ve çiftlerin bu mutlu anlarına şahitlik etmektedir. Evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili bilgi almak için http://www.evlilikteklifi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinden İzmir Organizasyon şirketimizi inceleyen Mustafa Bey, Rahime Hanım ile evlilik yolunda ilk adımı atmak istediğine karar vererek bizlere ulaştı. Kendisine evlilik teklifi organizasyonu paketlerimizle ilgili kısa bir sunum yaptıktan sonra organizasyonun detaylarını belirlemeye başladık. Rahime Hanımın doğum gününü kutlamak için çiftimiz önce belirlenen cafe de arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli zamanlar geçirecek ve hemen ardından da VIP araç ile Bostanlı’da Mutluluk Teknesine doğru yola çıkacaklardı. En ince ayrıntısına kadar organizasyonu planladıktan sonra ekibimiz hazırlıklarına başladı. Mustafa Beyi de heyecanlı anlar bekliyordu.

Organizasyon günü gelip çattığında ekibimiz tekneye yola çıktı ve burada hazırlıklar çiftimiz gelmeden önce tamamlandı. Rahime Hanım kendisine yapılacak evlilik teklifinden habersiz bu mutlu günün keyfini çıkarıyordu. Doğum günü partisinin hemen ardından VIP araç cafenin çıkışına geldi. Çiftimizi buradan alarak Bostanlı’da ki Mutluluk Teknesine doğru kısa bir yolculuğa çıkardı.

Dakikalar sonrasında kendileri için hazırlanan alana gelen çiftimiz araçtan indi. Bu sırada teknenin girişine yerleştirdiğimiz kar makinesinden de, yapay kar yağıyordu. Mustafa Bey, Rahime Hanımla birlikte kırmızı halıda ilerledi. Yolun sonunda diz çökerek evlilik teklifini gerçekleştiren Mustafa Beye, Rahime Hanımın cevabı ‘Evet’ oldu. Çiftimiz bu anları kutlamak için teknemize gelerek burada unutulmayacak dakikalar yaşandı. Fotoğraf ve video çekimleriyle yaşanan bu anlar anbean kaydedildi. Bizlerde İzmir Organizasyon ekibi olarak Rahime & Mustafa çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için;

http://www.evlilikteklifiorganizasyonu.com

Ana Sayfa

sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0232 421 50 00

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı