Jumbo Uçan Balon

Jumbo Balon

Jumbo balon çapı 50 cm ile 150 cm arasında değişen ham maddesi lateks olan balonlardır. Jumbo balonların üzerine baskı yapılarak ya da sticker çıktılar yapıştırılarak kullanımı yaygındır. Açık alan organizasyonlarında (temel atma gibi) ya da kapalı alan organizasyonlarında (fuarlar gibi) kullanımı uygundur.

Jumbo balonlar dikkat çekici boyutları genel olarak firmalar tarafından reklam amaçlı tercih edilir. Şişirilmesi tamamen profesyonel ve alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Firmaların logosunu taşıyan baskılı jumbo balonların kullanımı oldukça yaygındır.

Standart balonun çapı yaklaşık 30 cm’dir. Jumbo balonların çapları 50 cm’den başlayıp 150 cm’ye kadar değişiklik göstermektedir. Jumbo balonlara seçiminize göre çok renkli, ters veya düz, 5 taraflı baskı yapılabilir. Baskılı jumbo balonlar genellikle dekorasyon için kullanılır.

Dekorasyon olarak kullanılmasının yanında fuarlar ve firma tanıtımları için idealdir. Jumbo balonlar standart balonlara göre daha büyük olduğu için firma tanıtımları için idealdir. Üzerine yapılacak özel baskılar ile daha dikkat çekici hale gelirler. İzmir Organizasyon olarak her zaman birinci kalite malzemeden üretilmiş ekipmanlar kullanılıyor ve profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.