Karşıyaka Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu

Karşıyaka Yelken Kulübünde Evlilik Teklifi Organizasyonu

Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi organizasyonu, İzmir Organizasyon firması olarak gerçekleştirdiğimiz sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarından biridir. Meltem ve Ender çifti için Karşıyaka Yelken Kulübünde dev pankart eşliğinde şaşırtıcı bir organizasyon düzenledik. İzmir Organizasyon şirketimize internet sitemiz üzerinden ulaşan Ender Bey ile evlilik teklifi organizasyonu detaylarını görüşmelerimiz sonucunda planladık.

Kordonda evlilik teklifi organizasyonu, kumsalda evlilik teklifi organizasyonu, teknede evlilik teklifi organizasyonu, Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi organizasyonu ve diğer paketlerimizi sunduk Ender Beye. Meltem Hanım için sıra dışı ve alışılmış organizasyonların dışında bir evlilik teklifi hazırlayacaktık. Görüşmelerimiz sonrasında Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi organizasyonu paketinde karar kıldık. Böylece Ender Bey için heyecanlı, İzmir Organizasyon ekibimiz içinse hummalı bir çalışmanın startını vermiştik.

Karşıyaka Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü gelip çattığında İzmir Organizasyon ekibi olarak organizasyon alanına doğru yola çıktık. İlk olarak çiftimizin vakit geçireceği gazebo dekorun kurulumunu gerçekleştirdik. Dekorun iç bölümüne masa ve sandalyeyi yerleştirdik.

Yürüyüş yolu, ses sistemi, atıştırmalıklar, içecek ve alandaki tüm hazırlıkları yoğun bir çalışmanın ardından tamamladık. Bir yandan da teknemizde hazırlıklar devam ediyordu. Otrişlerle, mumlarla süslenmiş tekne, çiftimiz Yelken Kulübünde otururken yanaşacak ve ‘Benimle Evlenir Misin?’ yazılı dev pankart açılacaktı. Hazırlıklarımızı bitirdiğimizde organizasyonun başlamasına kısa bir süre kalmıştı. Çiftimiz de belirlenen lokasyona gelmek üzereydi.

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi organizasyonu çiftimizin alana gelmesiyle birlikte başlamıştı. Meltem Hanım ve Ender Bey kırmızı halıdan yer volkanları eşliğinde geçerek kendileri için hazırladığımız masaya geldi. Meltem Hanım ve Ender Bey burada vakit geçirirken kısa bir süre sonra teknemiz yanaştı Yelken Kulübüne. Dev pankart ile evlilik teklifini gerçekleştiren Meltem Hanım ve Ender Bey romantik dakikalar yaşadı. Hemen sonrasında çiftimizi tekne ile İzmir Körfezinde tura çıktı. Tüm bu anlar fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştirildi. Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi organizasyonu video klibimizi izleyerek ve İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.