KEBO Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme

Kebo açılış organizasyonu ile unutulmayacak bir organizasyona imza attık. Türkiye’de döner denilince akla ilk gelen isimlerden olan Kebo markası, 29 Ekim gibi güzel bir tarihte, İzmir Alsancak’ta da yeni bir şubeyle adını duyurdu. Genellikle Ankara merkezli ajanslarla çalışan Kebo, İzmir şubesi açılışında bizi tercih etti.

Kebo Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan Kebo’nun açılış organizasyonu, bizler tarafından planlanarak organize edildi.Markanın sembolü olan tavuk maskotlar ekibimiz tarafından dikkat çekmek amacıyla kullanıldı.

Patenci kızlarımızın da broşür dağıtımı yaptığı Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde, DJ müzik hizmetimizle, İzmirlilere hareketli ve eğlenceli zamanlar yaşattık. Kebo’nun marka renkleriyle balon süsleme yaparak mekanın açılışına dikkati yoğunlaştırdık.

İzmir ve hatta çevresinde büyük ilgi gören Kebo açılış organizasyonu, Yeşilçam oyuncularından sevgili Nuri Alço’nun katılımıyla daha renkli hale geldi. Türkiye’nin en büyük eğlence mekanlarının dansçılarının da eşlik ettiği Nuri Alço, Kebo afişleriyle giydirdiğimiz kamyonet aracıyla, tüm şehri dolaştı.

Kortej ekibi de, dev bando grubuyla birlikte Gündoğdu Meydanı’ndan Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ne kadar müzikler eşliğinde yürüyerek, İzmir’de büyük ilgi gördü. Gün boyunca ücretsiz döner ikramları yapan Kebo için verdiğimiz fotoğraf ve video hizmetimizle de açılış organizasyonumuzu sonlandırdık.