Kipa Uçurtma Şenliği Organizasyonu 2016

Şenlik Organizasyonu

Kipa uçurtma şenliği organizasyonu 2016 yılı etkinliği ile Trakya bölgesinde 2 gün boyunca 6 farklı noktada ( Edirne, Keşan, Kırklareli, Lüleburgaz, Çorlu ve Çerkezköy) uçurtma festivali düzenledik. Kipa alışveriş merkezi ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklere bir yenisini daha ekledik.

Yıllardır organizasyon sektöründe bulunan firmamız bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Festival ve şenlik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, avm etkinlikleri, kurumsal firma organizasyonu ve tüm organizasyonlarınızda profesyonel ekibimizle birlikte hizmet vermektedir.

Kipa uçurtma şenliği organizasyonu da Türkiye’nin farklı noktalarında gerçekleştirildi. İzmir Organizasyon ekibimizle birlikte organizasyonun planlamasından yönetimine tüm hazırlıkları üstlendik. Eğlenceli bir ekiple birden çok hizmet sunduk.

Kipa Uçurtma Şenliği Organizasyonu Hizmetlerimiz

Çadırlar, ses sitemleri, animatörler, baskılı uçurtmalar ve şişme oyuncaklar ile çok eğlendik. Yaklaşık 50 kişilik İzmir Organizasyon ekibi bu organizasyonda görev almıştır.