Kipa Yöresel Lezzetler Etkinlikleri

Kurumsal Firma Etkinlikleri

Kipa yöresel lezzetler etkinlikleri, İzmir Organizasyon şirketimiz tarafından gerçekleştirildi. 15 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe hizmet veren şirketimiz Türkiye’nin öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Kurumsal firma organizasyonu, avm etkinlikleri, festival ve şenlik organizasyonu ve tüm organizasyonlarınızda İzmir Organizasyon şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Tesco Kipa firmasına sunmuş olduğumuz hizmetlerin bir Kipa yöresel lezzetler etkinlikleridir. Halk oyunları ekipleri, ses sistemleri, sunucu ve özel kostümler ile firmanın satışlarına destek olduk. Büyük ilgi çeken ve satışların artmasını sağlayan etkinliklerimize daha sonrasında Türkiye genelinde 10 mağazada çalışmalarımıza devam ettik.

Kipa Yöresel Lezzetler Etkinliği Hazırlıkları

Firma ile daha önceden de yapmış olduğumuz organizasyonlardan da yola çıkarak yer vereceğimiz etkinlikleri bir süre öncesinden belirledik. Organizasyon tarihi gelip çattığında ise hazırlıklarımızı tamamlamak üzere erken saatlerde yola çıktık.

Mağazaya ulaştığımızda ilk olarak eğlenceli kutu yarışmalarına yer vereceğimiz sahne ve ses sistemini kurduk. Marka tanıtımının en iyi ve en doğru şekilde yapılması için standımız kuruldu. Ekibimiz alandaki tüm hazırlıklarını tamamlayarak yerlerini aldı. Organizasyonun başlamasına kısa bir zaman kalmıştı.

Yarışmalar ve Danslarla Avm Etkinlikleri

İzmir’de gerçekleşen etkinlikte İzmir Organizasyon şirketimizin kalabalık ekibiyle hizmet verdik. Sunucumuzun anonsları ve yarışmalar eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşanırken, efe dans grubumuzun performansı da büyük beğeni toplandı. Hazırlamış olduğumuz tadım standında yöresel kostümlü ekibimiz tüm gün boyunca hizmet verdi.

Yöresel lezzetler etkinlikleri ile İzmir Organizasyon şirketimiz bir organizasyonu daha başarıyla tamamladı. Hizmetlerimiz ve organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.