Konya Bıçak Arası Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu İzmir

Konya Bıçak Arası açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon şirketimiz unutulmayacak bir organizasyon gerçekleştirdi. Açılış organizasyonu ve organizasyon sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimiz profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin tüm noktalarına ulaşmaktadır. A’dan Z’ye organizasyonlarınızın tüm aşamalarını üstlenerek organizasyon planlamasından, organizasyon yönetimine kadar kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Kokteylli açılış organizasyonu, palyaçolu animasyonlu açılış organizasyonu, protokollü açılış organizasyonu ve açılış organizasyonu çeşitleriyle hedef kitlenize yönelik hizmet sunuyoruz. Konya bıçak arası açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan firma yetkilisiyle görüşmelerimize devam ettik bir süre. Daha önce yapmış olduğumuz açılış organizasyonlarından da yola çıkarak yer vereceğimiz hizmetleri detaylandırdık. Organizasyon tarihini ve saat aralıklarını belirledik. Organizasyon planlamasını tamamladıktan sonra hazırlıklarımıza başladık.

Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon günü geldiğinde açılış organizasyonunda yer vereceğimiz tüm ekipmanları hazırlayarak son model aracımıza yükledik. Alana ulaştığımızda işe ilk olarak balon süslemelerle başladık. Firmanın kurumsal renklerini yansıtan kırmızı ve beyaz renklerde zincir balon ve papatya balon süslemelerini uygun noktalara sabitledik. Teknik ekibimiz organizasyon boyunca müzik yayını gerçekleştirilmesi için ses sisteminin kurulumunu tamamladı. Kırmızı halı ve yürüyüş yolu yerini aldı. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerde streç örtüyle giydirilmiş bistro masalarımız yerleştirildi restoranın önüne. Profesyonel DJ, ekipmanlarının kurulumunu tamamladı ve karşılama hosteslerimiz de davetlileri karşılamak üzere kapının girişinde güler yüzle beklemeye başladı.

Ses Getiren Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu davetlilerin alana gelmesiyle birlikte başlamıştı. Hosteslerimiz misafirleri karşılarken, DJ açılış organizasyonuna uygun müziklerle yayına devam etti gün boyunca. İzmir Organizasyon şirketimiz gösterişli ve ses getiren bir açılış organizasyonuna imza attı. Balon süsleme, ekipman kiralama, ajans hizmetleri ve daha birçok hizmetle gerçekleştirdik organizasyonu. Fotoğraf ve video çekimleriyle de bu anları ölümsüzleştirdik. Açılış organizasyonu ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için sitemizin iletişim bölümünde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.