MEV Koleji Yılbaşı Eğlencesi Organizasyonu İzmir

MEV Koleji yılbaşı eğlencesi organizasyonu ile renkli ve bir o kadar da eğlenceli anlar yaşandı. Yeni umutlar ve hayallerle yepyeni bir yılı karşılamak ve böylede devam etmektir hedefimiz. Yeni yıla nasıl girersen koca bir yıl böyle devam eder anlayışıyla da çoğumuz son dakikalara coşku dolu gireriz. Hemen hemen her yerde rengarenk yılbaşı ağaçları karşımıza çıkar. İşte 2019 yılına doğru geri sayıma başlamışken, yılın son günlerinde unutulmayacak organizasyonlara imza atmak için profesyonel ekibimizle birlikte çalışmaya devam ettik.

Organizasyon sektöründe uzun yılları geride bırakan İzmir Organizasyon şirketimiz başta İzmir olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin her noktasına gelerek sizler için organizasyonlar düzenlemektedir. MEV Koleji yılbaşı eğlencesi organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan okul yetkilisiyle görüşmelerimiz uzun süre boyunca devam etti. MEV Koleji yılbaşı eğlencesi organizasyonu için hazırlıklarımız günler öncesinden başlamıştı. Organizasyon günü okula ulaştığımızda ise hazırlıklarımızı tamamlayarak çocuklarla birlikte eğlenceli bir güne başlamayı planladık. Yılbaşının olmazsa olmazı Noel Anne ve Noel Baba, palyaço, kostümlü karakterler ve çizgi film maskotlarından oluşan animasyon ekibimiz kostüm ve makyaj hazırlıklarını tamamladıktan sonra aramıza katıldı. Bu sırada teknik ekibimiz ses sisteminin kurulumunu tamamlamıştı. Organizasyon başlamadan ekibimiz alandaki tüm hazırlıklarını bitirdi. Dakikalar sonrasındaysa öğrenciler ve öğretmenlerimiz salonu doldurmaya başlamıştı.

Kapalı spor salonunda gerçekleşen MEV Koleji yılbaşı eğlencesi organizasyonu için animasyon ekibimiz kapının girişinde çocukları karşılamaya başladı. Kendileri için hazırlanan bu muhteşem organizasyonu gören çocuklar çok mutlu gözüküyordu. Sunucumuz düzenlenecek etkinlikler hakkında çocukları bilgilendirdi. Etkinliklerde başlamıştı böylece. Temin ettiğimiz dj, çocuklar için harika şarkılar çalarken animasyon ekibimizde çocuklarla dans etti.

Organizasyon alanında sandalye kapmaca etkinlikleri düzenlendi. Sihirbaz ve illüzyon gösterisi ile çocuklar muhteşem bir show izlediler. Sınıfları dolaşan animasyon ekibimiz çocuklara mutlu bir yıl dileklerini ileterek aralarından ayrıldı. Fotoğraf ve video çekimleriyle MEV Koleji yılbaşı eğlencesi organizasyonu ölümsüzleştirildi. Organizasyonlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için;

Ana Sayfa

sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0232 421 50 00

Başa dön tuşu
Kapalı