Palyaço Kiralama

Şenlik Organizasyonu Palyaço Kiralama

Palyaço kiralama, İzmir Organizasyon firması olarak İzmir, yakın çevresi, Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetlerden biridir. Palyaçolar, enerjik ve sempatik hareketleri, eğlenceli makyajları ve rengarenk kostümleriyle organizasyonlarda dikkat çekerek, hem çocuklara hemde yetişkinlere unutamayacakları anlar yaşatırlar. Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotları, sihirbaz gösterisi ve profesyonel animasyon ekibimizle birlikte siz neredeyseniz İzmir Organizasyon şirketi olarak ekibimizle birlikte oraya geliyoruz.

Çocuğunuzun doğum günü organizasyonunda onu ve arkadaşlarını eğlendirip, dans ettirecek, çeşitli oyunlar oynatmak için palyaço veya kostümlü karakter mi lazım? Yeni bir iş yeri açacaksınız ve herkesin dikkatini çekip onları açılış alanına mı toplamak istiyorsunuz? Doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu ve aile günü etkinlikleri, açılış organizasyonu, temalı parti organizasyonu ve tüm organizasyonlarınızda palyaço ve animasyon ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Organizasyonlarınızın türüne ve isteğinize göre palyaçolarımızın verdiği hizmet süresi değişiklik göstermektedir.

Kaliteli kumaşlardan hazırlanmış, tertemiz kostümler ve ekipmanlarla organizasyonlarınıza katılan palyaçolarımız çocukların ilgi odağı olmayı başarırlar.

İzmir Organizasyon firmamız bünyesinde yer alan palyaçolar gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Ekibimizde bulundurduğumuz herkesin alanlarında profesyonel olmasına özen gösteriyoruz.

Yüz boyama, sosis balon katlama, mini clup dansları, halat çekme, panayır oyunları ve çocukların yaş grubuna uygun aktivitelerle ortamın enerjini yüksek tutuyoruz. Palyaçolarımızın kullandıkları yüz boyaları Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve hijyen bakımından takma burun kullanmazlar. Yüz boyaları ile kendilerine eğlenceli bir makyaj hazırlarlar.