Palyaço Servisi

Palyaço Servisi

Doğum günü organizasyonu, parti organizasyonu, düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, şirket piknikleri, açılış organizasyonu ve sayamadığımız bir çok etkinlikte tecrübeli elemanlarımızla; her zaman temiz ve kaliteli malzemeyle sizleri misafirleriniz önünde en iyi şekilde temsil etmek için eğitilmiş çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Palyaçolarımız ve diğer animasyon ekibimiz İzmir Organizasyon bünyesinde çeşitli eğitimlerden geçirilirler. Birbirinden renkli elbiseleri, kıvır kıvır peruğu ve dikkat çeken yüz boyalarıyla gösteri yaparlar. Palyaçolarımız çeşitli organizasyonlarda görev alırlar. Açılış organizasyonunda halkın ilgisini çekerek organizasyon alanına yönlendirirler, doğum günü organizasyonunda çocuklarla birlikte güne renk katarlar.

Sadece organizasyonlar değil özel günlerde hatta yılın her günü palyaço servisinden yararlanabilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz kişiye farklı bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Deneyimli palyaçomuz istediğiniz kişiye ve istediğiniz yere giderek hediye servisi yapabilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı