Personel Eğitim Toplantısı & Eğlence Organizasyonu İzmir

Personel eğitim toplantısı & eğlence organizasyonu ile İzmir Organizasyon şirketimiz Konak Best Western Plus Hotel’de unutulmayacak bir organizasyon gerçekleştirdi. Çalışanların motivasyonunu ve iş verimini artırmaya yönelik, belirli aralıklarla düzenlenen ofis içi temalı gün organizasyonlarında İzmir Organizasyon şirketimiz profesyonel hizmet vermektedir. Organizasyon sektöründe kendini kanıtlayan ve yıllardır hizmet veren firmamız başta İzmir olmak üzere, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen şirketimiz, unutulmayacak organizasyonlara imza atmaktadır.

Decathlon personel eğitim toplantısı & eğlence organizasyonu da büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Decathlon firmasıyla yaptığımız ön görüşmelerde Şubat ayı içerisinde düzenlenecek, personel ve motivasyon günü için neler yapabileceğimiz üzerine uzun süre fikir alışverişinde bulunduk. Organizasyona katılım sağlayacak şirket personeli için ilk olarak yemek ve hemen ardından eğitim düzenlenecekti. Sonrasında ise zumba eğitmeniyle dans zamanı başlayacaktı. Gecenin sonlarına yaklaşırken eğlencenin dozunu daha da artırmayı planladık. İzmir Organizasyon firmamız profesyonel dj, ses ve ışık sistemi, zumba dans eğitmeni gibi hizmetlerle bu geceye renk katacaktı.

Organizasyon tarihi gelip çattığında belirlenen lokasyona giderek hazırlıklarımıza başlamıştık. Decathlon personel motivasyonu organizasyonu, iç mekanda gerçekleşecekti ve temin ettiğimiz ses sistemi ilk olarak hazırlanmaya başladı. Yeterli sayıda kabin, organizasyon alanındaki en uygun noktada yerini aldı. Bir diğer etkinlik alanında da dj için ayrılan bölümde hazırlıklar devam ediyordu. Işık sistemi ve ekipmanlarımızın kurulumu bu noktada da devam ediyordu. Kısa bir süre sonra bizler hazırlıklarımızı yapmış ve yerlerimizi almıştık. Dakikalar sonrasında davetliler gelmeye başladı. Decathlon personel eğitim toplantısı & eğlence organizasyonu akşam yemeğiyle başladı. Etkinliğe katılım sağlayan davetliler çalışma arkadaşlarıyla birlikte akşam yemeğinin hemen ardından kısa süreli bir personel toplantısına katıldı.

Çalışanlar için iş verimini ve motivasyonu yükseltmek amacıyla kısa süreli bir eğitim düzenlendi ve sonrasındaysa eğlence için start verildi. Dj ve şarkılar eşliğinde katılımcılar gece boyunca eğlenceli anlar yaşadı. Personel eğitim toplantısı & eğlence organizasyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için;

Ana Sayfa

sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0232 421 50 00

Başa dön tuşu
Kapalı