Piknik Organizasyonu

Türkiye genelinde profesyonel piknik organizasyonları için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Kendi ekibimiz ve ekipmanlarımızla özel DJ’lerimizle piknik organizasyonlarınızda İzmir Organizasyon farkını yansıtıyoruz…

Piknik Organizasyonu için bünyemizde bulunan bazı ekipmanları; ses sistemleri, şişme oyun parkurları, masalar, sandalyeler, minderler, pamuk şeker makinesi, popcorn makinesi, şerbetçi, macuncu, piknik oyunları ve bunlara bağlı ekipmanlar, jeneratörler, güvenlik şeritleri, giriş takları, catering ekipmanları şeklinde sıralayabiliriz.

Piknik Organizasyonlarında Fark Yaratmak

Profesyonel bir piknik organizasyonu için birçok organizasyon firmasıyla görüşmüş olabilirsiniz. Piknik organizasyonu alanında İzmir ve çevresinde bir elin parmaklarını geçemeyecek kadar az olan organizasyon firmaları arasında İzmir Organizasyon en güçlü kadroya sahip olanıdır.

İzmir Organizasyon, nitelikli insan gücüne inanır ve piknik organizasyonu alanında uzman ekipleri vardır. Özel DJ, özel sunucularımız ve animatörlerimiz vardır. Uzun saatler tempoyu düşürmeden devam eden aktiviteler çıkarmak şans eseri olacak iş değildir, tecrübe ve en iyisini yapma çabamızla her geçen gün daha profesyonel organizasyonlar sağlıyoruz. Memnuniyetinizi garanti ediyoruz..