Pınar Cafe Açılış Organizasyonu İzmir

Pınar Cafe açılış organizasyonu, büyük bir coşku ve farklı etkinliklerle İzmir Organizasyon firmamız tarafından gerçekleştirildi. Açılış organizasyonu ve organizasyon sektöründe yıllardır hizmet veren İzmir Organizasyon şirketimiz hedef kitlenize yönelik hizmet sunmaktadır. Animasyonlu açılış organizasyonu, kokteylli açılış organizasyonu, protokol katılımlı açılış organizasyonu, reklamlı full konsept açılış organizasyonu gibi açılış organizasyonu çeşitleriyle açılış organizasyonlarınızı dikkat çekici ve unutulmaz kılıyoruz.

Pınar Cafe açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşan tedarikçi firma ile organizasyona dair görüşmelerimiz uzun süre devam etti. Organizasyonun hedef kitlesini belirleyerek, yer vereceğimiz hizmetleri detaylandırdık. Çocukların ve yetişkinlerin katılım sağlayacağı Pınar Cafe açılış organizasyonu için palyaço, maskot, şişme oyuncaklar, nostaljik satıcılar ve daha pek çok hizmete yer vermeyi planladık. Organizasyon tarihine kadar hazırlıklarımızı tamamlayarak, ekibimizi belirledik.

Organizasyon günü gelip çattığında ise alana doğru yola çıktık. İlk olarak ekipmanlarımızı son model araçlarımızdan indirerek kurulumlarını tamamlamak için işe koyulduk. Cafenin girişinde kırmızı ve beyaz renklerde kapı takı balon süsleme teknik ekibimiz tarafından hazırlandı. Şişme kaydırak, nostaljik satıcılar standlarımız ve organizasyon alanındaki teknik hazırlıklarımız bitince, animasyon ekibimiz makyaj ve kostüm hazırlarını tamamlamak üzere ayrılmıştı aramızdan. Dakikalar sonrasında organizasyon başlayacaktı ve İzmir Organizasyon ekibimiz büyük bir enerjiyle bu anları bekliyordu. Katılımcılarda yerlerini almaya başlamıştı.

Animasyon ekibimiz, davetlileri güler yüzle karşılayarak aktivitelerine başladı. Yüz boyama, sosis balon ve danslarla eğlenceli bir gün yaşanırken şişme oyuncaklarda çocukların cıvıl cıvıl sesi yükseliyordu. Şerbet ve limonata ikramları, geleneksel kostümlü nostaljik satıcılarımız tarafından davetlilere ikram edilirken, popcorn ve pamuk şeker makinelerinden de enfes kokular yayılıyordu etrafa. Katılım tamamlanınca Pınar Cafe açılış organizasyonu gerçekleştirildi ve İzmir Organizasyon şirketimiz tedarikçi firmanın kendisine ulaşmasıyla birlikte unutulmayacak bir açılış organizasyonuna daha imza attı. Bu anlar fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştirildi. Açılış organizasyonu ve organizasyon hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için;

Ana Sayfa

Ana Sayfa

sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0232 421 50 00

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı