Sait Halim Paşa Yalısı’nda Havai Fişek Gösterisi

Sait Halim Paşa Yalısında Havai Fişek Gösterisi

Gebze’de bulunan, organizasyon sektöründeki iş partnerimiz olan bir organizasyon firmasıyla, İstanbul’da büyük bir düğün organizasyonuna imza atmak üzere, havai fişek ve pyroteknik hizmetler konusunda bir anlaşma sağladık. Projenin düğün organizasyonu kısmında Gebze firması yer alırken, bizler de İzmir Organizasyon olarak havai fişek, yer volkanları ve pyroteknik hizmetler verdik.

İstanbul’un ünlü iş adamlarından birinin düğünü olan bu düğün organizasyonu, 29 Ekim tarihinde, Boğaz kıyısında bulunan Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti. İzmir Organizasyon 6 kişilik ekibi ile pyroteknik gösterilerini gerçekleştirdi. 2 kişilik bir ekip, yalının rıhtımında, düğün organizasyonunun yapıldığı yer aldı. Diğer 4 kişilik ekibimiz ise feribotta havai fişekler için beklediler. Uzaktan kumanda yöntemiyle uzaktan ateşlenen yer volkanları düğünün ihtişamına renk kattı. Feribottaki eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ise 6 ve 8 inçlik gök bombalarıyla Boğaz’da görsel şölen başlattılar. Çapraz efektler de görülmeye değerdi.

Pyroteknik hizmetler ve havai fişek gösterileri, bir çok organizasyonda sayısız gerçekleştirdiğimiz hizmetlerdir. Ancak Sait Halim Paşa Yalısı’nda yer aldığımız bu organizasyon; İstanbul Boğazı’nda gerçekleşmesi, 29 Ekim tarihinde olması ve ünlü simaların da bulunması sebebiyle, ekip olarak bizleri heyecanlandıran bir organizasyon olmuştur. Olağanüstü hal döneminde, İstanbul Boğazı’nda ve bizler için çok önemli bir tarih olan 29 Ekim’de havai fişek gösterileri yapıyor olmamız bizleri ayrıca onure etmiştir.