Ses Sistemi Kiralama

Ses Sistemi Kiralama

Organizasyonun türüne göre özel olarak seçilmiş ses sistemlerimizle etkinliklerinize ses getiriyoruz. Standart bir ses sisteminde 2 adet kabin, 2 adet kabin ayaklığı, 1 adet mikrofon, bir adet laptop, 1 adet anfimikser, masa ve bunların bağlantı kabloları bulunmaktadır. Depomuzda çeşitli büyüklüklerde ses sistemleri mevcuttur. İsterseniz evinizde kullanabileceğiniz ufak basit bir sistem, isterseniz açılışlarınız için orta kaliteli sistemler, isterseniz de 3000 (üç bin) kişilik bir düğünde canlı müziğe yetecek kadar kaliteli sistemler mevcuttur. Bu sistemlere profesyonel ışık sistemleri ve sahne de ekleyebiliriz.

Ses sistemi ve ışık sistemi organizasyonların olmazsa olmazıdır. En küçük organizasyonlardan en kalabalık kitlelerin davetli olduğu organizasyonlara kadar ses sistemi ve ışık sistemi kullanılmaktadır. Zira ses ve ışık sistemi her türlü organizasyonun başından sonuna kadar anonslar, etkinlikler, eğlenceler, çekilişler ve daha birçok duyuru için kullanılmaktadır. Organizasyonunuzun türüne bağlı olarak isterseniz organizasyon alanına sahne kurabiliriz. İstediğiniz boyuttaki sahneyi deneyimli ekibimiz gelerek kurulumunu yaparak kontrollerini tamamlar.

Düğün organizasyonu, açılış organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, şenlik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu ve daha birçok organizasyonda kullanılan ekipmanları Türkiye’nin dört bir yanına kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kullandığımız ekipmanlar son kalite olup kurulumları profesyonel ekibimiz ile sağlanmaktadır. Yüksek kaliteli ses sistemleri ile organizasyonlarınıza renk getirmek isterseniz İzmir Organizasyon yanınızda.