Sünnet Organizasyonu

İzmir Organizasyon’un profesyonel ekibi tarafından sünnet mekanı seçiminden planlamasına kadar her alanda hizmetinizdedir. Mekan seçimi, danışmanlık, müzik organizasyonu, masa ve sandalye seçimleri, tema secimi, sahne gösterileri, havai fişekler, balon süslemeler, şişme oyuncaklar, animasyonlu yiyecekler, karşılama ekibi ve hostesler, animatörler, garsonlar hepsi profesyonelce yönetilir ve eksikleriniz varsa bunlara organizasyonlarda çözüm üretilir.

Sünnet organizasyonları için her türlü ekipman, mekan süsleme hizmetleri gerçekleştirilir. Sünnet düğünü organizasyonu sırasında çocukların gönüllerince eğleneceği farklı bir alan yaratılabilir. Eğer sünnet düğünü organizasyonunu gerçekleştireceğiniz mekanı uygunsa, şişme oyun parkurları kurulur. Çocuklar bu alanda eğlenir, profesyonel animatörlerimiz ile güvenli bir şekilde oyunlar oynarlar.

Palyaço servisimiz ve animatörlerimiz ile çocuklara sosis balon ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirilir. Sünnet düğünü organizasyonu tamamen bir parti havasına büründürülür. İhtiyacınız olan tüm hizmetler, ekipmanlar ve danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.