Survivor Benzeri Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Survivor benzeri temalı doğum günü organizasyonu ile İzmir Organizasyon şirketimiz unutulmayacak bir organizasyona daha imza attı. Survivor benzeri temalı doğum günü organizasyonu bu kez Tarık Vehbi Sancak’ın 10. yaş günü partisi için Folkart’ta gerçekleştirildi.

Doğum günü çocuğu Tarık’ın ailesi güzel bir doğum günü planlama isteği ile bizlere ulaştılar. Yaşadıkları sitenin bahçesinin doğum günü organizasyonu için uygun olduğunu bildirdiler. Bizler de bunun üzerine, kendilerine survivor temalı doğum günü organizasyonumuzu önerdik. Organizasyonun ayrıntılarından bahsettik. Daha önce gerçekleştirdiğimiz survivor temalı doğum günü organizasyonlarımızdan birkaç video izlettik. Örnek videolarımız doğum günü çocuğunun ailesi tarafından çok beğenildi. Bizler de organizasyon ayrıntılarını planlamaya başladık

Tarık Vehbi’nin doğum günü organizasyonu için survivor parkurlarının yanında organizasyon alanına popcorn ve pamuk şeker makineleri yerleştirdik. Canlı langırt , sumo güreşi gibi şişme oyun parkurları ile çocuklara eğlenceli bir oyun alanı oluşturduk.

Survivor yarışmaları sırasında çocuklara animatörlerimiz eşlik ettiler ve oyun boyunca tüm çocukların üstlerine giymeleri için tişörtler verildi. Yarışmayı kazanan takım için kupa ve madalyalar hazırlandı. Organizasyon boyunca DJ ortamı şenlendirdi. Ayrıca bu eğlenceli doğum günü organizasyonunda an be an fotoğraf ve video çekimleri geçekleştirildi.

Organizasyon alanı doğum günü çocuğuna özel karşılama pankartları ve balon süslemeler ile dikkat çekici bir hale getirildi. Enerjik ve çok renkli bir doğum günü organizasyonu idi. Aile ve doğum günü çocuğu çok memnun kaldılar. Kendilerine de misafirperverlikleri için teşekkür ediyor ve Tarık Vehbi Sancak’a güzel bir yaş diliyoruz.