Tahta Bacak Gösterisi

Tahta Bacaklı Adam Gösterisi

Tahta bacak gösterisi ya da bir diğer adıyla uzun bacaklı adam show şüphesiz ki animasyon gösterileri arasında en dikkat çekici olandır. Upuzun boyları, renkli kostümleri ve eğlenceli dansları ile tahta bacaklı adam ve animasyon ekibimizle organizasyonlarınızı bambaşka diyarlara taşıyoruz.

Alanında uzman olan tahta bacaklarımız uzun bacakları ile dengede durmayı, dans etmeyi ve hatta jonglör gösterisi gerçekleştirmeyi bile başarırlar. İzmir Organizasyon şirketimiz bünyesinde bulunan ekibimiz belirli aralıklarla düzenlediğimiz eğitimlere katılmakta ve hummalı bir çalışmanın ardından animasyon gösterilerinde yer almaktadır. Tahta bacak gösterileri için eğitim verirken, sabırlı bir şekilde bu işin inceliklerini öğretiyoruz. Öğrenme sürecinde ve daha sonrasında mutlaka dizlik ve dirseklik gibi tüm korumaların kullanılmasına özen gösteriyoruz. Tüm çalışanlarımızın güvenliğine öncelikli olarak dikkat ediyoruz.

Organizasyonlarda Tahta Bacak Gösterisi

Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu, piknik organizasyonu ve daha pek çok organizasyonda tercih edebileceğiniz tahta bacak gösterilerinde organizasyona uygun kostümlerle hizmet veriyoruz. Açılış organizasyonlarına rengarenk palyaço kostümüyle giden animasyon ekibimiz, sünnet organizasyonlarına isteğiniz doğrultusunda şehzade kostümüyle katılmaktadır. Kurumsal firma etkinliklerinde şirket yazılı ve logolu kostümlerle tahta bacak gösterilerini izleyenler için hem reklam çalışması yapmakta hemde eğlenceli anlar yaşatmaktadırlar. Giymelerini istediğiniz kostümleri organizasyonunuzun türüne göre İzmir Organizasyon şirketimizden talep edebilirsiniz.

Organizasyon Hizmetlerimiz

Organizasyon sektöründe ki 15 yılı aşkın tecrübemiz ve deneyimli ekibimizle birlikte İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir noktasına ulaşıyoruz. Düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarda İzmir Organizasyon şirketimizden palyaço servisi, çizgi film maskotları, kostümlü karakter, sihirbaz gösterisi, bubble show gibi animasyon hizmetlerini talep edebilirsiniz.

Yaşadığınız güzel ve eğlenceleri anları ölümsüz kılmak içinse İzmir Organizasyon ekibinin profesyonel fotoğrafçı ve kameraman hizmetini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Organizasyon hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için İzmir Organizasyon şirketimize ulaşabilirsiniz.