Yelken Kulübünde Muhteşem Evlenme Teklifi Organizasyonu

Muhteşem Evlenme Teklifi Organizasyonu

Yelken Kulübünde muhteşem evlenme teklifi organizasyonu en seçkin ve elit paketlerimizden biridir. İki aşamalı olan, özellikle gün batımı saatlerini yakalamaya çalıştığımız, eşsiz organizasyonlardan biri olan Karşıyaka Yelken Kulübünde muhteşem teklifi organizasyonu ilk fırsatta müşterilerimize önermek için ilk paketlerden birisidir. Çok uzun senelerdir bu işin içinde olmamıza rağmen, her yaptığımız iş, bizi aynı şekilde heyecanlandırır ve her bir organizasyon için aynı özen ve enerji ile çalışırız. Bu defa heyecanımıza heyecan katan Fatma ve Eren çifti oldu. Eskişehir’den bizlere ulaşan Eren bey on sene gibi bir hayli uzun olan zamanda Fatma hanımla olan birlikteliklerini evlilik yolunda ilerletmeye karar vermiş ve İzmir Organizasyon firmamıza telefondan ulaşmış. Oldukça şık ve bir o kadar romantik olmasını planladığı evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili kendisini uzakta olduğu için YouTube kanalımıza yönlendirdik. Eren beye helikopterde evlilik teklifi organizasyonu, sinemada evlilik teklifi organizasyonu, Bodrum’da teknede evlilik teklifi organizasyonu, Alaçatı Değirmenler’de evlilik teklifi organizasyonu gibi daha önce kurguladığımız ve alanında uzman olduğumuz paketlerden bahsettik. Fatma hanımın İzmir’de olduğunu ve İzmir çevresinde bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak istediğini belirtti. Eren bey evlilik teklifinin uzun süreli geçirecekleri bir mekanda ve yemek menüsünü de içeren bir organizasyon olmasını arzu ediyordu. Ancak hayallerini aynı zamanda bir tekne de süslüyordu. Karşıyaka Yelken Kulübünde muhteşem teklifi organizasyonu, Eren bey için biçilmiş kaftandı ve Eren bey on yıldır beklediği bu fırsatı Karşıyaka’da eşdeş bir evlilik teklifi organizasyonu ile yakalayacaktı. Eren beyle tüm detayları telefonda konuştuk ve Karşıyaka Yelken Kulübünde muhteşem evlenme teklifi organizasyonu için geri sayım başladı.

Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Hazırlıklarımız için organizasyondan üç saat önce Karşıyaka Yelken Kulübü’nde yerimizi aldık. Tüm güzel enerjimizle bir şekilde hazırlıklarımıza başladık. Hazırlıklarımızı titizlikle ve detayları inceleyerek tamamlamaya çalıştık. Bu genç çiftimiz için bu seçtiğimiz takvimin başka bir özelliği daha vardı; 14 Şubat sevgililer günü olması. Çiftimiz çok şanslıydı. Kış mevsimi en güzel halini bize yüzünü dönmüştü. Hava sabahtan kapalıydı ancak organizasyon saatinde kara bulutlar yerini güneşe bırakacaktı. İskele muazzamdı. Deniz hafif sakin ve huzurluydu. Karşıyaka Yelken Kulübü doğal romantik ve huzurlu yüzünü gösteriyordu. Biz de bu doğal romantik ortamı daha da güzelleştirmek için onu dekoratif bir şekilde süslemeye başladık. İskeleye boydan boya uzun kırmızı halımızı serdik. Halının ucunda onları bekleyecek harika bir masa koyduk. Üzerini çeşitli dekorlar ile renklendirdik. Ayna supla kırmızı parlak boncuklar, kütük dekoratif tabaklar ve iştahla açıcı bir balık mönü sofrası ile donattık. Masanın üst tarafına bir gazebo tül çadır yerleştirdik. Masanın görüntüsünü bu tül gazebo çadır tamamlıyordu ve muhteşem bir görsellik katıyordu. Atmosfer gerçekten görülmeye değerdi. Çiftimizin yürüyeceği yolu göz alıcı bir yürüyüş yolu haline getirmek için eskitilmiş denizci feneri dekorlarımızı halının iki yanına sağlı sollu yerleştirdik.

Denizin sesi ve denizci fenerinin içine yerleştirdiğimiz kandil lambalarının titrek ışığı ile harika bir atmosfer yakalayacaktık. Çiftimiz bu yürüyüş yolunda yürürken kendilerini çok özel hissedeceklerdi. Yürüyüş yolunun başlangıcını dekoratif cam fanuslar ile renklendirdik. Cam fanusların içine kırmızı taşlar yerleştirdik. Birkaç tanesini kandil lambaları ile ışıklandırdık. Birkaçını da su ile doldurarak ve kırmızı canlı çiçekleri yerleştirerek dekoratif bir ortam haline getirdik. Bu dekorlarımızı iskelenin hemen başındaki banka yerleştirdik. Genç çiftimizi bu güzel ortam ile karşılamayı planladık. Onları bekleyen sadece bu güzel dekorlar değildi. Hemen bankın üst tarafına büyük çerçeveler içerisine çiftimizin en güzel fotoğraflarını yerleştirdik. Tam olarak onlara özel bir köşe bant yaratmış olduk. Hazırlıklar bu kadarla da sınırlı değildi. Sıra sürpriz evlilik teklifi organizasyonunun en önemli unsuru teknemizdeydi. Teknemizi kırmızı tüller, kalpli uçan balonlar ile süsledik. Teknenin içinde de dekoratif süslemeler kullandık. Çiftimiz için teknenin iç tarafındaki masamızı da süslemeler ve atıştırmalıklar ile donattık ve masanın üstüne yine çiftimizin fotoğraflarından serpiştirdik. Her şey hazırdı ve geriye sadece çiftimizi beklemek kalmıştı.

Masal Gibi Evlenme Teklifi Organizasyonu

İzmir Organizasyon ekibi olarak tüm hazırlıklarımızı tamamlayıp yerlerimizi almıştık. En güzel kareleri yakalayabilmek için kameramanımız ve fotoğrafçımız yerlerini aldı. Çiftimizin aracı uzaktan göründü geliyordu. Fatma hanım ve Eren bey arabadan inip kırmızı halının başına geldikleri andan itibaren en güzel melodiler Yelken Kulübü’nde yükselmeye başladı. notalar eşliğinde kırmızı halıda yürümeye başladılar. Denizci fenerleri ile ışıklandırdığımız yürüyüş yolunu, uzaktan kumanda ile ateşlediğimiz yer volkanları daha da coşkuyla aydınlatıyordu. Çiftimiz masalarına ulaştılar. Tatlı bir sohbete başladılar harika somon menüsü eşliğinde. Birden bire müziğin sesi kesildi. Denizin ortasından başka bir müzik sesi duyulmaya başladı. Fatma hanım müzik sesinin geldiği yöne doğru baktı ve işte o an gelmişti. Dev pankartla “Benimle evlenir misin?” yazılı yelkenli tekneyi gördüğünde şaşkınlıkla karışık mutluluk göz yaşlarını gizleyemedi. Bir anda sevdiği adam karşısında diz çöküp ona hayatının en önemli sorusunu yöneltiyordu. Sesinin yettiğince ” Eveeeeet” diye bağırdı.

Onlar için hazırladığımız masadaki şampanyayı patlattılar ve keyifle yudumladılar. Bu özel günü, muhteşem bir yelkenli tekne gezintisi ile devam ettirdiler. İzmir’in mis gibi deniz havası, dalgaların huzur verici sesi eşliğinde, tasarım hazırladığımız kalp pastayı keserek ve şampanyalarını yudumlayarak gezintilerini yaptılar. İşte üçüncü ve son sac ayağı şeklinde ki organizasyonumuz tam bu esnada devreye girdi. Başka bir tekne ile körfezin ortasında on dakikaya yakın heybetli bir havai fişek gösterisi Fatma hanım için başladı. Renkli görüntülere eşlik ettiğimiz evlilik teklifi organizasyonumuzda fotoğrafçımız ve kameramanımız her an yanlarındaydılar. Ve en güzel, en doğal fotoğraflarını ve görüntülerini yakaladılar. Daha sonra çiftimize özel, fonda romantik onlara özel bir şarkı ile video kliplerini hazırlayıp çiftimize teslim etmek üzere düzenlenecekti. Genç çiftimize İzmir Organizasyon adına mutluluklar diliyoruz.