Zeplin Balon

İzmir Zeplin Balon

Zeplin balon olarak kullanılan balonları bu bölümde inceleyebilirsiniz. Zeplin balonlar çapları 150 Cm.  başlayarak boyutları artar. Zeplin balonlarda genel olarak 2 metre, 3 metre, 5 metre ve özel şekilli balonlar tercih edilir. Standart balonlardan farklı olarak genelde reklam için kullanılırlar. Standart balonlara tek çeşit baskı yapılırken zeplin balonlara istemiş olduğunuz türde baskı yapılabilir ve baskı alanı isteğinize göre şekillenir, genellikle branda dan imal edilebilmektedirler. Seçimlerde, açılışlarda, promosyonlarda ve özellikle fuarlarda yaygın olarak kullanılırlar. Dış mekanlarda çatıdan 40 metre yukarı salınıp içerisindeki ışık yardımıyla gece 2 km. öteden reklam yapabilirsiniz.

Standart balonun çapı yaklaşık 30 cm’dir. Jumbo balonların çapları 50 cm’den başlayıp 150 cm’ye kadar değişiklik göstermektedir. Jumbo balonlara seciminize göre çok renkli, ters veya düz, 5 taraflı baskı yapılabilir. Baskılı jumbo balonlar genellikle dekorasyon için kullanılır.

Dekorasyon olarak kullanılmasının yanında fuarlar ve firma tanıtımları için idealdir. Jumbo balonlar standart balonlara göre daha büyük olduğu için firma tanıtımları için idealdir. Üzerine yapılacak özel baskılar ile daha dikkat çekici hale gelirler. İzmir Organizasyon olarak her zaman birinci kalite malzeden üretilmiş ekipmanlar kullanıyor ve profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.

Devasa boyutları sayesinde birçok açıdan kolayca görülür. Genelde firmalar tarafından reklam ve tanıtım amaçlı tercih edilir. Üzerilerinde firma logolarının baskısı bulunur. Kaliteli baskı ve uzun süre havada kalmalarını sağlayan helyum gazı ile dikkat çekici ve pratiklerdir. Talep ettiğiniz renk ve istediğiniz tasarımda baskılar en iyi kalitede yapılır ve teslim edilir.

Firmamızdan projenize uygun balonu temin edebilirsiniz ve örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.