Baskılı Jumbo Balonlar

Balon Süsleme

Standart balonun çapı yaklaşık 30 cm’dir. Jumbo balonların çapları 50 cm’den başlayıp 150 cm’ye kadar değişiklik göstermektedir. Jumbo balonlara seciminize göre çok renkli, ters veya düz, 5 taraflı baskı yapılabilir. Baskılı jumbo balonlar genellikle dekorasyon için kullanılır.

Dekorasyon olarak kullanılmasının yanında fuarlar ve firma tanıtımları için idealdir. Jumbo balonlar standart balonlara göre daha büyük olduğu için firma tanıtımları için idealdir. Üzerine yapılacak özel baskılar ile daha dikkat çekici hale gelirler. İzmir Organizasyon olarak her zaman birinci kalite malzemeden üretilmiş ekipmanlar kullanıyor ve profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.

Devasa boyutları sayesinde birçok açıdan kolayca görülür. Genelde firmalar tarafından reklam ve tanıtım amaçlı tercih edilir. Üzerilerinde firma logolarının baskısı bulunur. Kaliteli baskı ve uzun süre havada kalmalarını sağlayan helyum gazı ile dikkat çekici ve pratiklerdir. Talep ettiğiniz renk ve istediğiniz tasarımda baskılar en iyi kalitede yapılır ve teslim edilir.