Fotoğraf Baskılı Balon

Sünnet organizasyonu, evlilik teklifi, düğün organizasyonu, siyasi parti mitingi gibi organizasyonlarda fotoğrafın tek renkli balonun üzerine basılmasıyla oluşur. Fotoğraf tek renkli olup yazı veya logolar çok renkli olabilir. Fotoğraf baskılı balonlar süsleme amaçlı ve reklam amaçlı kullanılabilmektedir.

Düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi belirli kişiler için yapılan etkinliklerde kişinin fotoğrafının basılı olduğu balonlarla mekan süslenebilmektedir. Ya da düğünlerde yeni trend olan baskılı balon uçurma etkinliği yapabilirsiniz. Üzerinde çeşitli dileklerin basılı olduğu uçan balonlar davetlilere dağıtılarak hep birlikte gökyüzüne bırakılır.

Açılış organizasyonu, temel atma organizasyonu, parti mitingleri, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu gibi genel davetlilerin bulunduğu etkinlikleri fırsata çevirerek firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Firmanızın logosunu, ismini ya da firmanız ile özdeşleşen fotoğrafı balonlara basarak organizasyon alanında dağıtılabilir. Bunlar uçan balon olarak dağıtılabileceği gibi papatya balon yapılarak alan süslenebilir. İstenilen baskı jumbo uçan balon üzerine de basılabilir. Organizasyon alanına sabitlenerek uzak mesafeden bile görünmesi sağlanır. Çeşitli etkinlikleri bu gibi etkili ve dikkat çeken yöntemlerle değerlendirerek reklamınızı yapabilirsiniz.