Kalp Şekilli Baskılı Balon

Standart baskılı balonlara baskı kolaylıkla yapılabilirken kalp şeklinde balonlara baskı farklılık göstermektedir. Tek taraflı ve maksimum iki renkli baskı yapılabilmektedir. Şeklinden dolayı baskısı diğer balonlara göre zor olan kalpli balonlarda İzmir Organizasyon, kalpli balonun üzerine basılmasını istediğiniz firma logosu ya da isminin balon şişirildiğinde bozulmayacak şekilde basımı yapılmaktadır.

Kalp şekilli balonlar sevgiyi, iyi niyeti ve güzel duyguları simgelediği için çokça tercih edilmektedir. Evlilik teklifi organizasyonu, düğün organizasyonu, AVM etkinlikleri gibi birçok etkinlikte süsleme ve tanıtım amacıyla kullanılabilmektedir. Firmaların anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde reklam ve tanıtımlarını yapmak, bu özel günlerin kutlamasını yapmak ve insanlara dağıtmak için kullanabileceği baskılı balon çeşitlerinden biridir. Özel günleri anlatan yazı ya da logoların basılı olduğu kalpli balonlar ister papatya balon şekline getirilerek süsleme yapılacağı gibi uçan balon şeklinde de süsleme yapılabilmektedir.

Kalp şekilli baskılı balonlar evlilik teklifi organizasyonlarında kullanılacağı gibi AVM etkinliklerinde de kullanılabilir. Firmanın belirlediği raflara özel günlerde hatta yıl içinde belirlenen günlerde kalpli uçan balonlarla süsleyerek dikkat çekilmektedir.