Baskılı Punch Balon

Punc Baskılı Balon

Standart balonlara göre daha büyük olan ve uçlarında lastik bağlı olan balon çeşididir. Punch balonlar çocuklar tarafından standart baskılı balonlara göre daha fazla sevilmektedir. Ucundaki lastik sayesinde stres topu görevi yapmaktadır. İsteğinize göre tek renkli ya da karışık renkli punch balonlara baskı yapabiliriz.

Baskılı punch balonlar açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu, AVM etkinlikleri, ramazan etkinlikleri, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi birçok etkinlikte kullanılmaktadır. Çocukların ağırlıkta olduğu organizasyonlarda baskılı punch balonlar daha çok eğlence amacıyla kullanılır. Çocuklar enerjilerini punch balonların lastiklerini elle tutarak ya da ayaklarına geçirerek sallarlar ve daha birçok aktivite aracı olarak kullanırlar. Baskılı punch balonları mekanın süslemesinde de kullanılmaktadır. Doğum günlerinde ise punch balonunun içine çeşitli şekerler doldurularak şişirilir ve etrafa bırakılır. Çocuklar en çok balonu patlatıp en fazla şekeri ya da minik hediyeleri çocuklardan toplaması istenir.

Ayrıca baskılı punch balonlar etkili bir reklam aracıdır. Firmanızın logosunu, ismini ya da istediğiniz bir yazıyı punch balonların üzerine basabiliriz. Böylelikle hem insanlara balon dağıtmış hemde firmanızın reklamını yapmış olursunuz. Çocukların bir numaralı neşe kaynağı, baskıları ile daha da eğlenceli hale gelecek punch balon servisimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.