Bayrak Süsleme

Balon Süsleme

Organizasyon alanlarını balonla süslemenin yanında çeşitli malzemelerle de süsleme imkanımız mevcuttur. Bayrak süsleme, kumaş süsleme, tül süsleme, çiçek süsleme organizasyon mekanlarını göze hoş görünecek şekilde hazırlanmasını sağlar. Üçgen bayraklar balon süslemenin yanınında en çok kullandığımız süsleme çeşitidir. Kurumsal renklere uygun üçgen bayraklar balon süsleme ile muhteşem uyum sağlar oldukça dayanıklı ve ekonomiktir.

İsteğinize göre renkleri ve büyüklükleri ayarlanabileceği gibi üzerine baskı yapma imkanı da mevcuttur. Bir pakette 25 metre uzunluğunda istemiş olduğunuz renklerde sıralı bayrak çıkmaktadır. Kırmızı beyaz üçgen bayrak dışında tüm üçgen bayraklar özel olarak üretilmektedir ve tedarik süresi baskılı bayraklarda 7 gün olup baskısız ücgen bayraklarda ortalama 4 gündür.

Açılış organizasyonu, AVM etkinlikleri, şenlik organizasyonu, temel atma töreni, siyasi partilerin seçim çalışmaları gibi birbirinden farklı etkinliklerde üçgen bayrak ve flama süsleme kullanılmaktadır. Bayraklar tek renk olabileceği gibi üç farklı renkte kullanılabilir. Ayrıca üçgen bayrakların üzerine firmanızın logo ya da yazısını basarak reklamınızı yapabilirsiniz.