Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

İzmir Reklam Hizmetleri

Güzel bir mağaza açmaya karar verdiniz ve baloncuyla ayrı, cateringciyle ayrı, reklamcıyla ayrı ayrı uğraşmanıza gerek yok, tabii siz zor olanı sevmiyorsanız. İzmir Organizasyon’un temel amacı üzerinizden yükü alıp tek merkezden organizasyonu sorunsuz yürütmektir. İlan tasarımından web tasarımına, radyo reklamlarından bisikletli reklamlara, gezici anons arabasından ilan dağıtımına bir çok alanda sizlerin üzerinden yük alıyoruz. Siz mağazanızla ve konuklarınızla ilgilenirken biz reklam ve tanıtımlarınızı sizin adınıza profesyonelce yapıyoruz. Bu alanda sizlere sınırsız referanslar gösterebiliriz.

Organizasyonun tanıtımını, halkın organizasyonlara davet edilmesi, organizasyon sırasında afişlerle ya da farklı yollarla firmanızın reklamını yapabiliriz. Organizasyondan önce sizin belirlediğiniz güzargahlarda yürüyen reklamlar aracılığıyla hem dikkatleri çekip hemde el ilanları dağıtılabilir. Organizasyon sırasında görevli animasyon ekibi organizasyon öncesinde belirlenen güzargahlardan geçerek halkı organizasyona davet edebilir. Bu uygulama özellikle açılış organizasyonları gibi halkın kendiliğinden geldiği etkinliklerde önemli reklam araçlarından biridir.

Organizasyon sırasında da birçok tanıtım yapılmaktadır. Dağıtılan küçük ilanlardan fly tube ile hareketlendirilen firma logosuna kadar çeşitli reklam ürünleri kullanılabilmektedir.