Dikme Balon Süsleme

İzmir Balon

Dikme balon süsleme genellikle bahçe ya da buna benzer açık alanlar ve mekanlarda yapılan organizasyonları süslemek için kullandığımız türdür. Yürüyüş yolu olarak da adlandırılmaktadır. Bir metal üzerine zincir, piramit ya da buna alternatif olarak özel şekillerde oluşturulmuş balonların mekana uygun bir biçimde toprağa saplanması ya da ayak yardımıyla düz zemin üzerine dizilmesiyle oluşurlar.

Muntazam görünüşleri ve kullanılan canlı ve uyumlu renkler ile ortama farklılık katarlar. Açık alanlarda gerçekleştirilecek doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Organizasyon alanına giden giriş yolu dikme balonlar ile harika bir yürüyüş yolu haline getirilebilir. İstediğiniz renklerde dikme balon süsleme hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

15 yılı aşkın tecrübe ile bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan firmamız İzmir ve Türkiye geneline ulaşmaktadır. Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu ve aile günü etkinlikleri, kurumsal firma organizasyonları ve tüm organizasyonlarınızda balon süsleme hizmeti veriyoruz.

Dikme balon süslemelerinin yanı sıra İzmir Organizasyon şirketimizden zincir balon, papatya şekilli balon, baskılı balon, kapı takı balon süslemelerini de talep edebilirsiniz.