Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek

Firmamız birbirini senkronize olarak tamamlayan çok farklı renk ve efektler içeren malzemelerden oluşan havai fişek gösterileri hazırlar. İsteğinize ve organizasyonunuzun türüne göre özel hazırlanan havai fişek gösteri seçeneği iç işleri bakanlığı onaylı ateşleyici yeterlilik belgesi sahibi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir, piyasadaki birçok firmanın belgeleri kendilerine ait değildir. Havai fişek atışı öncesi gerekli emniyet izinlerini alabilmemiz için ortalama bir hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Organizasyonun yapılacağı yer ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek en uygun alana havai fişek malzemeleri yerleştirilir. Malzemelerin çevresi güvenlik şeridine alınarak izni olmayan kişilerin girmesi engellenir. Organizasyon anında havai fişekler özel isteğe bağlı olarak çalınan şarkıyla senkronize bir şekilde atımı gerçekleştirilir. Havai fişekler sadece karada değil deniz üzerinden de atılabilmektedir. Örneğin organizasyon denize sıfır mesafede yapılıyorsa görselliği zenginleştirmek için, İzmir Organizasyon’un özel olarak ayarladığı tekne kullanılarak havai fişekler tekne üzerinden atılarak gökyüzü aydınlatılır.

Tarafınıza sunduğumuz havai fişek gösteri seçeneklerinin dışında özel isteğiniz doğrultusunda yer volkanı efektleri, ışık şelaleleri, anlık gösteriler, konfeti atımları ve lazer gösterileriyle de senkronize çalışmalar yapabilmekteyiz.