Yer Volkanları

İzmir Yer Volkanı

Yer Volkanı Gösterileri

Yer volkanları yanma mesafesi kısa olmasına rağmen hemen sönmediği ve gösterişli olduğu için birçok organizasyonda sıkça tercih edilmektedir. Evlilik teklifi organizasyonlarından açılış organizasyonlarına kadar pek çok etkinlikte ön plandadır. İzmir Organizasyon ekibinin özel tasarımıyla yeniden dizayn ettiği yer volkanları aparatlarıyla organanizasyon sırasında yer volkanları uzaktan kumanda ile patlatılmaktadır. Bu sayede insan kalabalığından oluşan karmaşa engellenmiş olur.

Yer volkanları kendi içinde gruplara ayrılır. Ateşleme türüne göre fitilli ya da elektronik ateşlemeli seçenekler vardır. Firmamız elektronik ateşleme sistemini kullanmaktadır. Kullanım alanına göre de iç mekan ya da dış mekan seçenekleri mevcuttur bu grupta ise organizasyon mekanı farketmeksizin iç mekan profesyonel dumansız volkan çeşidini kullanmaktayız. Şekillerine göre de iki farklı grup vardır, silindir yer volkanları, konik yer volkanları. Sürelerine göre anlık ya da yavaş efekt seçenekleri mevcuttur. Genellikle anlık yükselen efektleri tercih etmekteyiz.

Bizim terciğimiz elektronik ateşlemeli 35 saniyelik iç mekan silindir volkandır. Dumansız ve anında 3,5 metreye yükselir ve ateşleme tuşuna basıldığında yanmama olasılığı yoktur ve hepsi aynı anda aynı yükseklikte yanarlar ve en önemlisi soğuk ateş volkanlardır. Vücudumuza geldiğinde kesinlikle zarar vermez ve yakmaz. Kullandığımız ürünler çoğunlukla sanatçıların sahne efektlerinde tercih edilen ürünler arasındadır ve profesyoneller kullanır düğün mekanlarında kullanılanlara pek benzemezler. Ürün seçerken dikkat ettiğimiz en önemli faktörlerden biri de kullanılacak olan tüm ürünler defalarca test edilip imal edilmiştir. Kullanılan tüm katkı maddeleri insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerde koku ve duman gibi rahatsız edecek etkenleri en aza indirecek kaliteli katkı maddeleri kullanılmış olmasıdır.

 

Yer volkanı gösterisi fotoğrafları…