Konfeti Atımı

Kısa sürede kurulumu yapılabilen profesyonel gazlı konfeti makinemizle etkinliklerinize renk katıyoruz. İsteğinize göre atılacak olan konfetinin renklerini, çeşidini ve miktarını ayarlayabiliriz. İsterseniz atılan konfeti kağıtlarını özel hazırlayabilir, üzerine özel notlar yazabiliriz. Deneyimli ekibimiz tarafından kurulum yapıldıktan sonra rüzgarın yönü ve hızını hesaplayarak istenilen alana kusursuz bir konfeti atımı gösterisi yapılmaktadır. Etkinliklerinizde temponun artması için konfeti atımını öneririz.

Konfeti gösterileri açılış organizasyonu, temel atma törenleri, konser organizasyonları, çeşitli kutlamalarda, maçlarda, şampiyonluk kutlamalarında sıkça tercih edilmektedir. Konfeti atımını organizasyona renk katmak için kullanabileceğiniz gibi ilginç sürpriz olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin evlilik teklifi yapmak istediğiniz eş adayınız için özel olarak sizin sözlerinizin yazılı olduğu küçük kağıtlar hazırlanabilir. Bu renkli kağıtlar konfeti makinesine yerleştirilerek evlenme teklifi anında çiftin üzerine yağmur damlaları gibi gelecek şekilde gökyüzüne atılır.

Organizasyonun türüne ve konfeti atımı yapılacak alanın genişliğine göre  konfeti makinelerinin boyutu değişmektedir. Büyük boy konfeti makinemiz boyutları 170cm x 40cm x 80cm’dir, küçük boy konfeti makinemiz boyutları 120cm x 35cm x 70cm’dir. Küçük veya büyük makinemizi organizasyonun türüne göre sizlere tavsiye ediyoruz.