Işık Şelalesi

Işık Şelalesi Kiralama

Işık şelaleleri; konserlerde, özel showlarda, stadyumlarda, sahnelerde, sanatçıların arkasında, düğün organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonu, açılışlarda ve tüm açık alanlarda görselliği artırmak için kullanılır. Tavan yüksekliği en az 3 metre olan kapalı alanlar ya da açık alanlarda kullanılmalıdır. Elektronik ateşlemeyle yanmaktadır. Asılacak olduğu yerlere göre özel uzunluklarda hazırlanır. Işık şelaleleri genellikle 40 saniye boyunca 3 metre yükseklikten akarlar.

Saçaklı led perde olarakta adlandırılan ışık şelalesi organizasyonlarda dikkat çekmek istenilen alana asılmaktadır. Örneğin düğün organizasyonunda nikah masasının arkasına gelecek şekilde kurulumu yapılarak göz alıcı bir ortam oluşturulabilir. Sünnet düğünlerinde sünnet çocuğu için hazırlanan yatağın arkasına ışık şelalesi sarkıtılarak yatağın çevresi süslenebilmektedir. Doğum günü organizasyonunda ise özel bir köşe oluşturarak resim çekimi ve pasta kesimi yeri olarak kullanılabilir. Bu alana ışık şelaleleri sarkıtılır hatta şelalelerin uçlarına doğum günü konseptine uygun olarak renkli kumaş ya da çiçekler asılabilir.

Çeşitli organizasyonlarda kullanılan ışık şelaleleri istenilen mekana uygun olarak uygun yere monte edilir. Belli yükseklikten sarkıtılan ışık şelalesi organizasyonu renklendirerek en dikkat çeken süsleme araçlarından biri olacaktır.