Papatya Balon Süsleme

İzmir Papatya Balon Süsleme

Papatya şekilli balon ya da çiçek şekilli balon diye adlandırdığımız balonlar,çeşitli organizasyonlar için gerçekleştirdiğimiz balon süsleme hizmetlerimizdedir.

Zincir balondan sonra en çok kullanılan ve talep edilen objelerdendir. Dört adet aynı boyda şişirilmiş balonun ortasına bir adet ufak balon bağlanmasıyla ortaya çıkar. Kroşe ya da çift taraflı bant yardımıyla duvar, cam, ağaç vb. yerlere tutturulurlar.

Papatya şekilli balonlarında bir kaç farklı ismi ve değişik şekilleri mevcuttur. Balon süslemenin yapı taşlarından biridir. Papatya şekilli balonlar kalp şekilli balonlar ile de yapılmaktadır. Bu sayede bir yonca görüntüsü elde edilir. Görsellik açısından oldukça ilgi çekici olan bir balon süsleme çeşididir.

Sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde ve mağazaların promosyon günlerinde ayrıca dpğum günü organizasyonlarında çokça tercih edilen bir balon süsleme çeşididir. Çiçek ve yonca görüntülü şekilleri ile mekanlara güzellik ve renk katarlar.

İzmir Organizasyon’un yetenekli ekibinin ellerinden çıkan papatya balon süsleme fotoğrafları için aşağıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz.