Zincir Balon Süsleme

Bornova Balon Süsleme

Zincir balon; iki adet balonun birbirine bağlanması ve birbirine bağlanmış ikili balonların da eşiyle dörtlü gruplar halinde ipe bağlanmasıyla oluşur. Bir metre zincir balonda ortalama yirmi dört adet balon vardır.

Zincir balon, balon süslemenin temelini oluşturur ve ortama en büyük görselliği kazandıran unsurdur. Balon süslemede yaklaşık on beş çeşit zincir balon türü mevcuttur. Bunlardan en çok tekli sarmal, çiftli sarmal ve ardışık sıralı balonlar kullanılır. Zincir balon süslemesi boydan boya mekanı kaplayarak görselliği artırır. Süslenen mekana renk katar ve ilgi çekiciliğini artırır.

Genellikle açılış organizasyonları için talep edilir. İşletmelerin açılış organizasyonu etkinliklerinde, kurumların şenlik organizasyonlarında, mağazaların promosyon ve indirim günlerinde zincir balon süslemeleri yapılarak mekan görsel olarak daha dikkat çekici bir hale getirilir.

Zincir balon süsleme için iki renk balonlar kullanılabileceği gibi firmaların, kurumların iş tanımlarına uygun renkler seçilerek uyumlu zincir balon düzenlemesi gerçekleştirilir. Seçilen renklerin canlılığı ve balonların birbirleri ile uyumu profesyonel ellerden çıkan süsleme hizmeti ile daha da estetik bir hale gelir.

İzmir Organizasyon, bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve profesyonel ekibi bile talep edilen her renk ve çeşitte zincir balon süsleme hizmetlerini kolaylıkla gerçekleştirir.